Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


SPK İleri Düzey - Muhasebe, Denetim ve Etik Kurallar

SPK İleri Düzey - Muhasebe, Denetim ve Etik Kurallar

SPK İleri Düzey - Muhasebe, Denetim ve Etik Kurallar

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Akademi Consulting

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759138240


# Konu Anlatımlı
# Çıkmış Soru Örnekleri
# Çözümlü Sorular
# 6 Test
# Toplam 150 Soru

Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasanın aktörlerine ilişkin de yeni kuralların konulmasına yıl açmaktadır.

Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından işlem yapacak kişilerin lisans almaları yönünde yılda 3 kez açtığı sınav 6 farklı alanda lisanslamaya yöneliktir. İleri Düzey Lisanslama Uzmanlığı da bunlardan birisi olup, 8 alt konu başlığını kapsamaktadır.

"Muhasebe, Denetim ve Etik Kurallar" kitabı, sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerin kalıcılığını sağlamak açısından biri çözümlü toplam 6 testin yanı sıra, güncel konu anlatımını da içermektedir.

Bu lisanslama sınavlarına başvuranlara kaynak kitap olmak üzere hazırladığımız bu çalışmanın çözümlü testinin tamamı Mayıs 2007 sınavında çıkmış sorulardan oluşmaktadır Diğer testlerde de daha önceki sınav sorularından örnekler yer almaktadır.
Ayrıca daha önceki sınavlarda çıkan sorulara ait konular ve soru olma ihtimali bulunan bölümler konu anlatımı bölümünde koyu olarak yazılarak okuyucunun dikkatini çkmek amaçlanmıştır.

Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava gireceklere başarılar diliyoruz.Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akademi Consulting

Sayfa Sayısı : 0

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız