Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sağlıkta Pozitif Yöntem

Sağlıkta Pozitif Yöntem

Sağlıkta Pozitif Yöntem

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053204121

Pozitif Yönetim Yaklaşımı; pozitif psikolojinin çalışma, bulgu ve değerlerinin iş yaşamına uygulanmasıyla ortaya çıkmıştır. Pozitif yönetim, etkisini her geçen gün arttırırak örgütsel mükemmelliğin peşinde koşan yeni bir disiplindir.

Kitabın yazılma amacı; sağlık hizmetlerinin doğasına uygun olduğu düşünülen pozitif yönetim ilkelerinin sağlık alanında uygulanarak birçok sorunun çözülebileceğine olan inanç ve sağlık hizmetlerinin verildiği tüm kurumları daha güvenli, daha güler yüzlü ve daha mutlu organizasyonlar haline dönüştürebilecek bir yönetim biçimi olan pozitif yönetimin yaygınlaşmasının sağlanmasıdır.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 310

Ebat : 16 x 23,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 1

Sağlık Yöneticilerinin Anayasası niteliğinde bir kitap

Sağlık yönetimi öğrencilerinin kesinlikle baş ucu kitabı yapması gereken ve yönetime yeni bir bakış açısı sunan bir kitap. Pozitif yönetimdeki kuram ve yapıları cana yakın bir anlatımla sunmuş. Özgün bir eser.

28.04.2019

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız