Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sarnıç Öykü Dergisi Sayı: 14

Sarnıç Öykü Dergisi Sayı: 14

Sarnıç Öykü Dergisi Sayı: 14

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Alakarga

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2789785961017


Kasım - Aralık sayımızda odak kitap olarak Katherine Mansfield'ın Çocuksu Bir Şey isimli kitabını mercek altına alıyoruz. Neşe Aksakal Duman ve Şükrü Keleş'in inceleme yazılarının yanı sıra, Billur Şentürk'ün Katherine Mansfield ile gerçekleştirdiği son derece renkli bir hayali söyleşiyi de zevkle okuyacaksınız.

Sarnıç Öykü'nün bu sayısında birbirinden güzel çeviri öyküler var. Shirley Jackson'dan Piyango, Golam Hüseyin Sadi'den Sandviç, Alice Mattison'dan Vandercook, Junot Diaz'dan Matmazel Lora, Dagoberto Gilb'den Rock Amca, Fredric Brown'dan Solipsist ve ayrıca Richard Brautigan'dan üç kısa öykü.

Bu sayıda on üç yeni öyküyü sizlerle buluşturuyoruz. Damla-lık'ta Billur Şentürk'le edebiyat dünyasının gündeminde kısa bir gezintiye çıkıyoruz. Ayrıca Mehmet Fırat Pürselim, Fuat Sevimay ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Öykü Vitrini'nde Pınar Budak Nezihe Meriç'in Çisenti, Şeyma Aydın Bahri Vardarlılar'ın İlahi Bugs Bunny Komedyasına İki Ciltlik Metro Bileti, Metin Çalışkan Deniz Tarsus'un Ayrık Otu, Pınar Çakılkaya Mahir Ünsal Eriş'in Olduğu Kadar Güzeldik, Kadir Yüksel Cemil Kavukçu'nun Örümcek Kapanı adlı kitaplarını tanıtıyorlar.

Ayrıca Ziya Başar'ın Leyla Erbil- Ahmed Arif konulu iki karikatürünü de sayfalarımızda bulacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alakarga

Sayfa Sayısı : 144

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız