Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sen Çeyrek Ben Yarım

Sen Çeyrek Ben Yarım

Sen Çeyrek Ben Yarım

Yazar: Erdal Arslan
Yayınevi :

Cinius - Öykü Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053235194


Öykü ile şiirin tanışmasıdır bu kitap,
Semiha'nın rüyası,
Nazan'ın Miray'a itiraf edemediği aşkı...
Hasan'ın Umut ile kardeşlik imtihanı
Ve en önemlisi anne sevdasıdır,
Ölüm korkusudur bu kitap.

Hayatımızda her daim aşkın, umudun ve yaşanmışlıkların var olduğu bir öykü ile karşılaşıyoruz değil mi? İşte böyle bir kitap...

Kitabın ilk yarısındaki çalışma olan "Çeyrek" ile insanoğlunun herhangi bir yaşam kesitinde karşılaştığı öyküler yazarın İçsel dokunuşu betimlenerek okuyucu karşısına çıkmakta.

On bir öyküden oluşan bu ilk bölüm; her okuyucunun kendinden bir parça bulacağı ve okurken kahramanların ruhlarını kendilerinde hissedecekleri bir bölüm niteliği taşımaktadır.

Kitabın ikinci bölümü olan "Yarım" ise yazarın kendi yaşamından kesitleri yansıttığı, kısa fakat irdelendiğinde büyük anlamlar taşıyan, psikolojik dokunuşlar barındıran şiirlerden oluşan bir bölümdür.

Yılların biriktirdiği, duyguların kelimelere döküldüğü bu kısa şiirler de tıpkı öyküler gibi kimi zaman gerçek bir yaşamın temsili olmakta, kimi zaman ise sonsuz bir hayale ulaşmanın umuduna ışık tutuyor.

Yazarın yayımlanan İlk kitabı olan "Sen Çeyrek Ben Yarım", her öyküsünde ve her dizesinde okuyucularına bir nebze yaşamın öteki yüzünü hatırlatarak tatlı bir tebessüm bırakacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 92

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.