Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sevmenin Acizliği

Sevmenin Acizliği

Sevmenin Acizliği

Hayallerin Yoksunsa Umutların Hep Karanlıktır...

Yazar: Yasin Ayka
Yayınevi :

Gece Kitaplığı

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051803371


Getirmeye getirir fakat sonu olan hiçbir şey mutlu bitmez sevda da. Bu sebeptendir sevmenin acizliği kanayacağını bile bile seversin mesela. Ama olsun der geçersin. Çünkü zaman adil davranmaz insanlara. Zaman en kahpe yanını ayrılığın yelkovanla barıştığı zaman gösterir sevenine. O zamanda geçmiş ola. Ne sevdiğin yanındadır ne de hesapsızca akıp giden zaman. Sonra geriye dönüp bakarsın. Gözlerin dolar, yüreğin taşar. Yanından gelir geçer hayallerin sevdiğin aklın. Bir sen gelip geçemezsin işte. Bunun adı sevmektir, sevmenin acizliğidir.

Üzülmemeye çalışırsın, kendine avuntular bulursun.Mesela mutlu bile bitiremediğin hayaller düşlersin, karanlık gecelerinde.Sonra güneşe küsersin kendine küsersin .Başını alıp gitmek istersin .Kimselere anlatamazsın derdini sadece acı tebessümler eşliğinde devam edebildiğin kadar devam etmeye çalışırsın hayatına. O zaten koyvermiştir seni.Ama sen hep onu düşlerin. Geçmiş dersin kendini kandırarak ama geçmemiştir, geçmeyecektir. Zaman kavramı da kalkınca masandan ne yapacağını bilemez olursun geçmişin ardından. Ağlamaklı gecelerin başlar biter. Konuşmak istemezsin kendinle bile.Bakamazsın öyle olur olmaz yerlerde net gösteren aynalara korkarsın. Zaman geçmeye başlar bu seferde kendinden nefret etmeye başlarsın. Kısacası artık noksansın.

Eskiden güçlü olan sen, hayırlı olsun artık acizliğinle baş başasın!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 66

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gece Kitaplığı

Sayfa Sayısı : 66

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Zaman

Zaman en çok insanda aciz kılıyor sevmeyi.

05.02.2017

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız