Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sığırlarda Sürü Sağlığı ve Yönetimi
Sığırlarda Sürü Sağlığı ve Yönetimi

Sığırlarda Sürü Sağlığı ve Yönetimi

Yazar: Hasan Batmaz
Yayınevi : Alfa Aktüel
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752532618

Sığırlarda Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kitap Açıklaması


Hayvancılık sektörü içinde sığırcılık, her zaman en önemli paya ve katkıya sahip olmuştur. Sığır sütü ve eti ile bunların işlenmiş ürünleri, insanların hayvansan gıda kaynaklı beslenmesinin en büyük oranını oluşturmaktadır.

Sürü Sağlığı ve Yönetimi Programları modern hayvancılık işletmelerinin olmazsa olmaz uygulamaları haline gelmiştir. İşletmelerde uygulamaya konan Programları, sürüde mevcut hayvanları verimliliklerini en üst düzeye çıkarılması, sürüyü bilinen hastalıkların olumsuz etkilerine karşı korumak veya bulaşması muhtemel yeni hastalıklara karşı gerekli tedbirleri almak, sürüdeki hayvanları olumsuz koşullara karşı güçlü hale getirmek amacıyla işletmelerde uygulanan çok yönlü çalışmalardır. Bu kitap bir işletmede karşılaşabilinecek problemler göz önüne alınarak hazırlaşmış bir eserdir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 534

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Aktüel

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Faydalı

👍👍👍

22.02.2021

Faydalı

👍👍👍

22.02.2021

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.