Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Siyaset Seti (5 Kitap Takım)

Siyaset Seti (5 Kitap Takım)

Siyaset Seti (5 Kitap Takım)

Yayınevi :

Kırmızı Kedi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2880000105060


Setin İçindeki Kitaplar

Samizdat
Benim ülkemde; düşünce hayatın düşmanı, kötülüğün simgesi olarak görülür. Düşünsel değerlere tutkuyla bağlı, soru soran - arayan - kovalayan zihne sadece düşmanlık edilir. Düşünen insanın korunağı yoktur...

Sızıntı
Yakın tarihimizin gizlenen gerçekleriyle yüzleşmeye hazır mısınız? Türk polisi FBI'dan Fethullah Gülen için ne istedi? ABD Gülen cemaati hakkında ne düşünüyor?

Vatan Yahut Silivri
"Bu kitabın yazarı şu anda aramızda, dışardaki tutsaklardan. Ama sadece masumların değil bir ülkenin de kaderini lanetli bir mürekkeple yazılmış kalp kararlarla belirlemeye kalkışanlar, yarın onun hakkında ne hükümler verecekler belli değil."
-Emine Ülker Tarhan-

Daha Bilmediğiniz Neler Var
"...Biz tutuklandığımızda, 'Onlar gazeteci değil, terörist. Henüz açıklayamayacağımız, daha sizin bilmediğiniz neler var' dediler. Bu sözlere sarılan iktidar medyası bizi yargısız infazla linç etti. Kendisine 'özgür' diyen medya ise 'Bekleyelim bakalım, bilmediğimiz neler varmış' deyip sustu, aleyhimizde kamuoyu oluşmasına katkı sundu... Sonra iddianame ve ekleri yazıldı. 'Teröristliğimize' delil olarak çıka çıka kitap, haber, röportaj, yorum ve makaleden başka hiçbir şey çıkmadı."

b>Pusu Devletin Yeni Sahipleri
Türkiye'nin en kapsamlı davası, ülkenin üzerindeki darbe gölgesinin kaldırılması ve ülkenin demokratikleştirilmesi için bir umut olarak başlamıştı. Bu dava ile ilgili bir kitap yazan gazeteci durumun hiç de böyle olmadığını, dalga dalga gelen operasyonların gölgesinde derin devleti ele geçirme savaşının yaşandığını farketti.


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

Sayfa Sayısı : 1899

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız