Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sonuna Kadar Delifişek

Sonuna Kadar Delifişek

Sonuna Kadar Delifişek

Yayınevi :

Optimist - İş - Yönetim Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944186612


Pazarlarınız ucuz ithal malların akınına uğradığında, siz ne yapmayı planlıyorsunuz – üstelik korsan ürünlerle yasal markalar yan yana yaşayabiliyorken? Burada yeni bir küresel hakikat mi var?
Siyasetten iş dünyasına, dinden spora kadar her yerde kadınlar tırmanış halinde. Neden? Artık pençelerimizle değil beynimizle iş yapıyoruz da ondan. Ekonomik refah, toplumdaki herkesten yararlanmaya dayanır. Siz kadınları dikkate alıyor musunuz?
İlerleme uluslarda değil, kentlerde. Yirmi yıla kalmadan, dünya nüfusunun yüzde 60’ı kentlerde yaşıyor olacak. Ya siz nerede yaşamak istersiniz?
Eğlence her şeyde –ister müzede, ister uçakta, ister arabada olsun- giderek esaslı bir artı sağlıyor. Siz kullanım işlevine eğlence katabiliyor musunuz?
Kuruluşunuzu insanlarının bilgi, özlem ve özgeçmişlerine göre düzenleyebiliyor musunuz? Başkalarıyla iş yapabiliyor musunuz?
Bugün pek çok şirketin kendisine yöneltmesi gereken soru şu: ürünlerimizi, iş arkadaşlarımızı ve müşterilerimizi seviyor muyuz – beğenmek ya da hoşlanmak değil, SEVMEK. Size tutkuyla bağlılar mı?
Sonuna Kadar Delifişeklik kitabının sizleri bütün bunları gözlemleyip öğrenmeye esinlendireceğini umuyoruz.Sayfa Sayısı: 300

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.