Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sosyal Medyayı Anlamak

Sosyal Medyayı Anlamak

Sosyal Medyayı Anlamak

Yayınevi :

Nobel Yaşam

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059746106

Dijital yerli, dijital vatandaş, X-Y kuşakları adı ne olursa olsun artık Türkiye'de sosyal medyayı çok etkin bir şekilde, yaşamın her anında kullanan büyük bir kitle bulunmaktadır. Dünyadaki gelişmeler paralelinde bireyler, artık yakın çevrelerinden uzak çevrelerine etraflarında olup bitenlerden en şeffaf biçimde haberdar olmak, diğer bireyleri haberdar etmek ve gündemi takip etmek istemekteler. Bu isteklerini de geleneksel yollarla değil, daha hızlı ve mobilize yöntemlerle yani sosyal medya aracılığı ile yerine getirmektedirler. Bu yeni iletişim, pazarlama, sosyalleşme ve ekonomik-politik dili, karar vericiler dâhil herkesin nitelikli bir biçimde tanıması ve kullanması gerekmektedir.

Bu bağlamda hazırlanan bu çalışma; yukarıdaki vurgulara dönük olarak bir rehber niteliği taşımaktadır. Ayrıca bu çalışma; sosyal medya kullanıcılarına ve araştırmacılarına, sosyal medyanın ne olduğunu merak edenlere öğretici ve ilginç bilgiler sunmaktadır.

Sosyal Medya Nedir? Ne Değildir?
Sosyal Medyanın Özellikleri Nelerdir?
Neden Dünyada Her Üç Kişiden Biri Sosyal Medya Kullanıcısıdır?
Sosyal Medya Yaşamı Kolaylaştırıcı mıdır?
Yoksa Kontrol Edilmesi Gereken Bir Mecra mıdır?
Sosyal Medya Bir İhtiyaç mıdır?
Yoksa Gereksiz Bir Zaman Kaybı mıdır?

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 204

Ebat : 16 x 23,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız