Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Düzey 1 Tüm Konular

SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Düzey 1 Tüm Konular

SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Düzey 1 Tüm Konular

Yayınevi :

Akademi Consulting

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059048163

Ülkemizde finansal piyasaların gelişmesi ile birlikte bir çok alanda uluslararası düzenlemelere uyum konusunda adımlar atılmaya başlanılmıştır. Bu kapsamda, sermaye piyasası kurumlarında ve halka açık ortaklıklarda çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve becerilerini tespit etmek amacıyla 2002 yılı Eylül ayında başlanılan Lisanslama Sınavları, Aralık 2014 itibariyle yeni bir düzenlemeye tabi tutulmuştur.


 


Yeni düzenleme çerçevesinde 8 farklı türde lisans belirlenmiştir. "SPF Düzey 1” kapsamında yer alan tüm konularda sınav alt konu başlıklarına göre (Sermaye Piyasası Araçları -1, Yatırım Kuruluşları, Takas, Saklama ve Operasyon İşlemleri, Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları) düzenlenen bu kitapta, konu anlatımı, örnek soru çözümleri ve deneme sınavı yer almaktadır.


 


 (Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 453

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız