Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


SPK Kredi Derecelendirme Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Tüm Konular

SPK Kredi Derecelendirme Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Tüm Konular

SPK Kredi Derecelendirme Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Tüm Konular

Tüm Konular

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Akademi Consulting

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759138196


Küreselleşmenin de etkisiyle dünyada tüm piyasaları etkileyen son yıllardaki kriz, risklerin belirlenmesinin ve yönetiminin ne derece önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Risk belirlemede en önemli yöntemlerden biri olan derecelendirme ülkemizde de son yıllarda biraz daha ön plana çıkmaya başlamıştır.

Kredi Derecelendirme Uzmanlığı Lisanslama Sınavlarına Hazırlık kapsamında 5. baskısı yapılan bu kitap, daha önceki baskılarda yer alan konuların güncellenmesi, yeni sınav formatı çerçevesinde yeni konuların ilavesi ve son yıllarda yapılan sınavlarda çıkan soru ve benzerlerinin ayrıntılı çözümlerini içermektedir.

Kısa sürede önceki baskılarının tükenmesi nedeniyle yeni baskısı yapılan bu kitap, yapılan güncellemeler sonrasında en güncel bilgileri içeren kaynak niteliğindedir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1350

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akademi Consulting

Sayfa Sayısı : 1350

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız