Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


SPK Lisanslama Serisi 01: Temel Düzey (Tüm Konular)

SPK Lisanslama Serisi 01: Temel Düzey (Tüm Konular)

SPK Lisanslama Serisi 01: Temel Düzey (Tüm Konular)

Yayınevi :

Akademi Consulting

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759138424


Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasanın aktörlerine ilişkin de yeni kuralların konulmasına yol açmaktadır. Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından sermaye piyasası alanında işlem yapacak kişilerin lisans almaları yönünde 2002 yılından itibaren açtığı lisanslama sınavlarından Temel Düzey Lisanslama sınavı 9 konudan oluşmaktadır.

15 Ekim 2013 tarihine kadar yapılan tüm Sermaye Piyasası Kanunu'na ilişkin Sermaye Piyasası Kurumu'nun düzenleme ve Yönetmelik değişiklikleri dikkate alınıp, yeni soru ilaveleri da yapılarak genişletilen bu kitap, adayların ihtiyaçları göz önüne alınarak revize edilmiştir.

SPK Temel Düzey Sınavına girecek adaylara çalışma kolaylığı sağlamak ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerini daha da kalıcı kılmak açısından her bir dersin altında yer alan alt konu başlıklarına ilişkin güncel anlatım, bu alt konulara ilişkin çıkmış soru benzerleri ve açıklamalı çözümleri ile her bir dersin sonunda deneme sınavının yer aldığı bu kaynak "Spk Temel Düzey Lisanslama Sınavlarına" girecek adaylara yönelik hazırlanmıştır.

Tamamen sınava yönelik ve güncel düzenlemeleri içeren bu kitap, en güncel bilgileri içeren kaynak niteliğindedir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1237

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akademi Consulting

Sayfa Sayısı : 1237

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız