Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Surelerin İniş Sırasına Göre Kur'an-ı Kerim Meali (Türkçe Çeviri)

Surelerin İniş Sırasına Göre Kur'an-ı Kerim Meali (Türkçe Çeviri)

Surelerin İniş Sırasına Göre Kur'an-ı Kerim Meali (Türkçe Çeviri)

Yayınevi :

Yeni Boyut

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789756779200


Surelerin İniş Sırasına Göre Kur'an-ı Kerim Meali (Türkçe Çeviri)Sayfa Sayısı: 637

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeni Boyut

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 7

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Yorumsuz, yalın, sade ve anlaşılabilir bir Kuran-ı Kerim Meali

Bilimsel çalışmalarıyla islam dininin evrenselliğine ve akılcı karakterine sürekli vurgu yapmış olan Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, islam'a büyük hizmetlerden birini vermiştir. Hem ilahiyatçı, hem felsefeci, hem de hukukçu olarak bizleri islamda aklın ve bilimin önemi konusunda hep uyardı. Birbirinden değerli eserleriyle ve özellikle Türkçe Kuran-ı Kerim'de anlayabileceğimiz açık ve net meali ile karanlık dünyamızı aydınlattı. İyi ki Türkiye onun gibi değerli, aydın ve modern bir islam profesörüne sahip oldu. Gazi Mustafa Kemal'in bir hidayet önderi olduğunu, Türkçe Kuran-ı Kerim'in yolunu açtığını, ışık ve aydınlık önderi olduğunu o berrak ve etkili konuşmalarıyla bizlere açıkladı. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Yorumsuz, yalın, sade ve anlaşılabilir bir Kuran-ı Kerim Meali.

22.06.2020

Okunmalı

Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Okuduğumu anladığım, Türkçe kelimelerle tane tane açıklanmış bir meal. Okunmalı.

17.06.2020

İniş sırasına göre kuranı kerim

Nurlar içinde uyu güzel adam ezberlerimi bozan adam allah senden razı olsun meger doğru bildiğimi sandığım ne çok yanlışım varmış kendi bildiğim dilde okudum kitabımı senin vesilenle allahın izniyle hamdolsun rabbime

16.02.2019

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.