Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


TEOG İngilizce Kelime Ezberleme Seti

TEOG İngilizce Kelime Ezberleme Seti

TEOG İngilizce Kelime Ezberleme Seti

Yazar: Kolektif
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697409023291


Sette Bulunan Üniteler
Unit 1 - Friendship
Unit 2 - Road to Success
Unit 3 - Improving One's Looks
Unit 4 - Dreams
Unit 5- Atatürk
Unit 6 - Detective Stories
Unit 7- Personal Experiences
Unit 8 - Cooperation In the Family
Unit 9- Success Stories
Unit 10- Reading for Entertainment
Unit 11 - Personal Goals
Unit 12 - Personality Types

Nisan ayında yapılacak TEOG'ta %100 basarı için; TEOG'a özel 500 kelimeyi örnek cümlelerle ve 5 farklı oyunla ezberleyin!

Kelime ezberleme sistemi, akademik sınavlara hazırlanan tüm kullanıcılar için tasarlanmış ve sistematik olarak sunulan farklı kategorilerle öğrenmeyi en kolay ve zevkli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

TEOG sınavı, Milli Eğitim Bakanlığının kazanıma dayalı yeni müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır. Yeni müfredat mantığına göre, öğrencilerin soruları çözebilmeleri için gereken en önemli dil alanı kelime bilgisidir. Yani TEOG sınavında başarının anahtarı kelime bilgisidir.

TEOG Kelime Ezberleme seti, dünyanın en etkili kelime öğrenme yöntemlerinden birisiyle hazırlanmıştır. Üniteler titizlikle taranmış ve frekansı en yüksek kelimeler tespit edilmiştir. Kelimeler, Türkçe anlamı, İngilizce örnek cümlesi ve örnek cümlenin Türkçesiyle birlikte sunulmaktadır. Kelimelerin mutlaka bağlamıyla birlikte öğrenilmesi gerektiği için, kelimeler örnek cümlelerle birlikte sunulmaktadır.

Aynı kelime grubu için tasarlanmış 5 farklı öğrenme etkinliği, tekrar ve pekiştirme süreçlerini destekleyerek kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirir. Günde 20 dakika ayırarak oyun oynar gibi kelime çalışması yapan öğrenciler, 3 ay gibi kısa bir süre içinde tüm kelimeleri öğrenmiş olurlar. Böylece sınavda kelime bilmediği için soru yapamama riski ortadan kalkmış olur.

TEOG Kelime Ezberleme Seti, öğrencilerin dili bir hobi olarak görmelerini sağlayacak eğlenceli oyunlarla etkin bir öğrenim sürecini amaçlamaktadır.

Sistematik bir çalışmayla öğrenciler TEOG İngilizce sınavında %100 başarı!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 2

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Medialine Yayınları

Sayfa Sayısı : 2

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe - İngilizce

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız