Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


THKO İstanbul Yargılaması - Savunma

THKO İstanbul Yargılaması - Savunma

THKO İstanbul Yargılaması - Savunma

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054736201


Bizim devrimciliğimiz, yurtseverlik bilincinin verdiği bir devrimciliktir. Şimdi İkinci Kurtuluş Savaşı'nı yapıyoruz. Devrim düşmanı başsavcı, sosyal ve ekonomik bakımdan Türkiye'nin yapısını bilmiyor. Türkiye az gelişmiş bir ülke değil, kasten geri bırakılmış bir ülkedir.

Kapitalist gelişmeler Almanya'da başlamış ve Osmanlı Devleti batı sermaye tekellerinin pazarı olmuştur. Ülkemizde, Amerikan emperyalizminin hegemonyası sürdükçe hiçbir gelişme olmayacaktır. Osmanlı Devleti tarım ve fetihe dayanıyordu. Almanya, Fransa, İngiltere sermaye gruplarının pazarı olmaktan kurtulamamıştır. Abdülhamit, batı sermaye gruplarının kuklası olmuştur. Osmanlı Devleti'ne; yer altı ve yer üstü kaynakları sömürüldüğü için "hasta adam" denmiş ve vagon sanayi kurularak Düyun-u Umumiye' ye bırakılmıştır.

Askeri savcı bizi ,bağımsızlık ve demokrasi savaşı verdiğimizi düşünmeden suçluyor. Türkiye Amerikan emperyalizminin ekonomik etkisi altındadır.
-Cihan Alptekin-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çıngı Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 240

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız