Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


TYT-YKS Geometri Akıllı Ders Föyleri

TYT-YKS Geometri Akıllı Ders Föyleri

TYT-YKS Geometri Akıllı Ders Föyleri

Yazar: Kolektif
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059457132

Başarı İçin Şimdi Kuşanma Zamanı…

Sınavlara hazırlık setlerimiz Bloom Taksonomisinin Bilişsel Öğrenme Modeline göre hazırladık. Taksonomi yunanca taksis (düzenleme) ve nomos (yasa) sözcüklerinden türetilmiştir. Bilişsel Öğrenme Modelinde öncelikle her öğrencinin algı yapısının farklı olduğunu bilerek okul, kurs gibi toplu eğitim verilen yerlerde bu farklılığın etkilerini en aza düşürmek ve bunu çocuk, aile, toplum için faydalı hale getirmek için geliştirilmiş bir modeldir. Bu modeli oluşturan temel şey; öğrenciye etki eden kişisel algılama farklılıklarını kontrol altında tutarak öğretimin niteliğinin kontrol edilebilmesidir. Soru Kalesi yayınları olarak “her öğrenci öğrenebilir” ilkesini baz alarak yayınlarımızı hazırladık.

Soru Kalesi yayınları olarak hazırladığımız Akıllı Ders Anlatım Föylerimiz Bloom’un Bilişsel Öğrenme Taksonomisinin en basit öğrenme basamağından en derin öğrenme basamağına doğru altı kategoriden oluşturduk. Bu basamaklar; ilgi —> Kavrama —> Uygulama —> Analiz —> Değerlendirme —> Sentez

 Soru Kalesi Yayınları ADF Özellikleri

 Akıllı Ders Anlatım Föylerimiz (ADF) her biri 40 dakika + 40 dakika yani 2 derste anlatılacak konunun müfredatını kapsayacak şekilde zümrelerimizin yoğun çalışmaları ve yıllarca dershanecilik ile sınavlara hazırlık programları yapmış akademik birimizin işbirliğiyle hazırlandı. ADF föylerimiz konu dağılımları hem öğretmenlerimizi hem de sınava hazırlık yapacak öğrencinin en verimli çalışabileceği konu anlatım föylerine ve bölümlerine ayırdık.

Akıllı Ders Anlatım ADF föylerinin konu akışında, Bilişsel öğrenme modelinin Bilgi Basamağını; Bilgi konuları ile, Kavrama basamağını; Açık Uçlu Örneklerle, Uygulama Basamağını; Çoktan seçmeli Uygulama Sorularıyla, konunun önemini vurgulamak için ÖSYM’nin Çıkmış Sorularıyla, konunun önemli dönüm noktalarının ön plana çıkarmak için Yönlendirme Kutucuklarıyla, Analiz basamağında; föy konuları test etmek için Analiz Testiyle ve ünite sonlarından genel başarıyı sorgulamak için Ders Değerlendirme Föyleri (DDF) ile kitabımızı tamamladık.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 412

Ebat : 19 x 28

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız