Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tanrı'nın Hayali ve Sen

Tanrı'nın Hayali ve Sen

Tanrı'nın Hayali ve Sen

9/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

GüzelDünya

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056503382


İnsanın bedensel tarafı, fizik yasalarına; ruhsal tarafı da İlahi Yasalara tâbidir. Ve ruhsal tarafının bilincinde olan insan, dağları bile yerinden söküp atacak güce sahiptir. Kişilerin istedikleri hayatı yaşayamamalarının sebebi, ruhsal potansiyellerini unutmuş olmalarıdır. Ruhsal taraf, ileri doğru adım atmak ister; bedensel taraf ise korkuları ve kendine koyduğu sınırlar yüzünden fren yapar.

İnsanın mutsuzluğunun diğer sebebi de, bedensel tarafının istek ve arzularına aşırı tutkun insanların yönettiği bir Dünya'da yaşamasıdır. Tünelin ucunda aydınlık beklenirken, karanlık büyüdükçe büyür. Doğanın tüm unsurları, ağaçlar, hayvanlar, iklimler, denizler bile bu karanlıktan nasibini alır.

Oysa, Tanrı'nın insan için hayal ettiği yaşam bu değildir. En başında Tanrı, Adem ile Havva'yı Cennete yerleştirmemiş miydi? İstediğinizden yiyin dememiş miydi? Ancak Adem ve Havva bir şeyi unutmuşlardı: Ruhsal Potansiyellerini! Sonra da bolluk için yokluğu deneyimlemişlerdi.

Bu kitabın okurları, tüm kutsal kitapların rehberliğinde, Yaratan ve yaratılan olarak, alanda başbaşa olacaklar. Yaşama dair cevapsız kalmış sorularına yanıtlar alacak ve ruhsal potansiyellerini hatırlayacaklar. Hem kendi hayatlarının, hem de Dünya'nın beklediği Kurtarıcılar olacaklar.

Şimdi, bir kadının kaleminden ve kalbinden, bambaşka bir insanlık tarihi, bambaşka bir yaratılış öyküsü okumaya var mısın? Tanrı'nın seninle ilgili hayalini bilmeye hazır mısın?
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 260

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: GüzelDünya

Sayfa Sayısı : 336

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Bayıldımmm

İsmi etkiledi beni önce. Sonrada kapak. Sanki bir yaşam kılavuzu gibi. Cevap bulamadığım bir dolu soruma cevap aldım, nasıl yaşamam gerektiğini anladım. Su gibi okunuyor, kısacası bayıldım.

27.06.2015

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız