Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı

Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı

Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053250364


Bu kitabımda, Soykırım yalanının gerçek olmadığını, hatta tam tersi olduğunu ortaya koymaktır. Okuyun, göreceksiniz ki aslında kırıma uğrayan Müslümanlardır, Türklerdir. Kitabıma aldığım şiirler, ağıtlar birer tarihi belgelerdir. Zaten bu şiirler ve ağıtlar, çatışmaların yaşandığı yıllarda kaleme alınmış ve söylenmiştir. Daha ne olacak ki? Belge dediğimiz şey sadece yazışma mıdır, düz yazılar mıdır, hatıralar mıdır? Söylenen şiirler, ağıtlar belge değil midir?

Çok değerli bilim insanı, araştırmacı Dr. Mehmet Perinçek'in son yıllarda Rus kaynaklarından ortaya çıkardığı belgelere ilâveten ek olarak bu şiirleri ve ağıtları da belgeler arasında saymak gerektiğini düşünüyorum.

Şimdiye kadar Türk araştırmacı, bilim adamı ve yazarların Ermeni olayları ile ilgili yaptıkları çalışmaları saygı ile anıyorum. Hepsi de çok önemlidir. Ama son yıllarda Sayın Dr. Mehmet Perinçek'in yaptığı araştırmalar en önemlileridir. Kitaplarını büyük bir dikkatle okudum. Araştırmalarında hiçbir duygusallık bulunmuyor. Hepsi de gerçek tespitlerdir.
-Hayrettin İvgin-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 118

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyon

Sayfa Sayısı : 118

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız