Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tatlı Şeytan

Tatlı Şeytan

Tatlı Şeytan

Çevirmen: Demet Orhan
Yayınevi :

GO!

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759997786


Zevk, Günahın Tuzağıdır… On altı yaşındaki, lise öğrencisi Anna Whitt yaşıtlarından biraz farklı bir genç kızdır. Anna, renkler vasıtasıyla insanların duygularını görür, hatta isterse hisseder. Kilometrelerce ötedeki sesleri duyar, kokuları alır. Anna, farklı olduğunu bilir ama "ne" olduğuna dair en ufak bir fikri yoktur. Ta ki gizemli yakışıklı Kaidan Rowe ile tanışana dek. Kaidan, onun da kendisi gibi, iblis soyundan gelen bir Nefil olduğunu açıklayınca Anna'nın önünde karanlık bir dünyanın kapıları aralanır. Kaidan'ın büyüsüne kapılıp bu dünyaya adımını attığında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hayatı boyunca "iyi bir kız" olan Anna, ya diğer Nefiller gibi iblislere boyun eğip kötülüğe hizmet edecek ya da kaderini baştan yazacaktır…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 536

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: GO!

Sayfa Sayısı : 536

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 2

Güzel

bilim kurgu fantastik bir kitap ilgi çekici fantastik kitapları sevenler okuyabilir

12.01.2016

Mükemmel

TATLI ŞEYTAN

Daha ilk sayfalardan kendine bağlayan, kurgusuyla ve farklılığıyla eşsiz bir kitaptı. Konusu da gerçekten çok ilginç.

Özel güçleriyle iblis ve melek melezi yani Nefil olan Anna için geçmişi büyük bir sırdır. Özel güçlerinin nerden geldiğini de özel bir ırk olduğunu da bilmemektedir.


Ta ki bir konserde baterist Kaidan ile tanışana dek. Kaidan’a karşı inanılmaz bir çekim hisseden Anna için bu her şeyin başlangıcı olacaktır. Bir Nefil olduğunu öğrenmesiyle Anna’nın hayatı geri dönülmez bir şekilde değişecek, geldiği iblis soyunun içinde uyandırdığı kötülüklerle baş etmeye çalışırken kalbindeki iyilikle de bir ikilem içinde kalacaktır.


İnsanların auralarını görebilen ve özel duyuları sayesinde uzaklardaki pek çok şeyi hissedebilen Anna, yeteneklerini tam olarak kullanabilmeyi öğrenirken bu yeteneklerinin getirdiği pek çok zorluğu da deneyimleyecektir.


Kendisi gibi iblis soyundan gelen ve aynı yeteneklere sahip olan Kaidan, Anna’ya gerçekleri anlattıktan sonra Anna için artık yepyeni bir macera başlamıştır.


Anna, karakteriyle büyüleyen bir kız ve Kaidan da Anna’nın en zayıf noktası. Bu açıdan yaptığı her şey de tutkusunun da payı var. İyilik ve kötülük arasındaki gel gitleriyle Anna bir nevi sıradan insanların da tasviri. Hangi tarafa yöneleceğimiz bir parça geçmişimizle alakalı olsa da bunun aslında bizim seçimiz olduğu mesajını da veriyor bu kitap.Oldukça gizemli, etkileyici ve merak uyandırıcı.

Okumaya başlar başlamaz bu gizeme adım atacak, sayfaların sürükleyiciği arasında kaybolacaksınız…

22.01.2015

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız