Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tek Eşlilik mi, O da ne?

Tek Eşlilik mi, O da ne?

Tek Eşlilik mi, O da ne?

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054503261


"Ayna ayna! Söyle bana... Benim doğrularımdan daha güzel doğru var mı dünyada?" diyen krallara, kraliçelere korkusuz bir aynadır Sibel Üresin... Kırmadan dinleyebilirseniz, nice doğrularla tanıştırır sizi... Ve bu doğrulara, karşısındaki nice kadının çığlığını dinleyerek ulaşmıştır... Ben şahidim…" Av. Bülent DEMİR

Tek eşlilik sürdürüp de sıkıntı içinde yaşayan, depresyondan bir türlü çıkamayan mutsuz kadınların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Günümüzdeki boşanma oranlarından da bu oldukça net anlaşılmaktadır. Tek eşliliği, eşittir mutluluk olarak anlamak ne kadar sağlıksız bir durumsa, buna alternatif olarak da, çok eşliliği de ilk kadın için mutsuzluk olarak görmek de bir o kadar yanlıştır.

Hayat bizim bütün acılarımıza, diğerlerinin de mutluluklarına rağmen inadına devam ediyor. Acılarımızı mutluluğa dönüştürmeyi öğrenmek adına, ki ben bunu krizi fırsata çevirmek diye adlandırıyorum, işte bunu başardığımızda her şeye rağmen devam eden bu hayatta yerimizi mutlu bir insan olarak almayı başarabiliriz.Sayfa Sayısı: 104

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alımga Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Gündem

Sibel Üresin, gündeme çıkabilmek için nasıl saçmalayacağını şaşıyor. Sanırım şimdiye kadar basılmış en saçma kitaba bakmaktayım.

31.07.2012

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.