Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Temel Cerrahi El Kitabı

Temel Cerrahi El Kitabı

Temel Cerrahi El Kitabı

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752772052

Aslında bir ders kitabı olarak hazırlanan ve 13 yılda üç baskı yapmış olan Temel Cerrahi kitabının üçüncü baskısı daha önceki baskıda bulunmayan birçok yeni bölüm içermesi ve kitabın %80’den fazlasının yenilenmiş olması nedeniyle çok büyük bir hacime ulaştı. Ama şunu mutlulukla belirtmeliyiz ki çok büyük ilgi gördü. 

 

Elinizdeki kitap, yüzün üstünde değerli bilim insanının katkıda bulunduğu ve 2408 sayfalık dev bir başvuru kitabı niteliğindeki Temel Cerrahi’yi özellikle asistan ve öğrencilerin günlük uygulamalarında daha rahat kullanabilmelerini sağlamak ve bazı temel konuları hızla gözden geçirmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlandı. 

Daha önceki deneyimlerimiz özellikle sınavlara hazırlanan çok parlak adayların dahi bazı konuları hızla gözden geçirmek istediklerinde bu tarz bir kitaba gereksinim duyduklarını göstermiştir. Temel Cerrahi El Kitabı’nın bu gereksinime yanıt vereceğini düşünüyoruz.

 

"Temel Cerrahi El Kitabı” içinde ana kitaptan farklı olarak sadece Genel Cerrahi’nin konularını bulacaksınız. Bu bölümler kitaptaki orijinal bölümlerinden özetlenerek hazırlandı. Okuyucuların daha ayrıntılı bilgi gerektiğinde ana kitaba başvurabilmeleri için konu, kısım ve bölüm başlıklarına sadık kalındı. Her bölümüm sonundaki ‘kaynaklar’ kısmı ana kitapta bulunduğundan tekrardan kaçınmak adına buraya alınmadı. İndeks yeniden hazırlandı. Bu arada her türlü özene karşın Temel Cerrahi hazırlanırken gözden kaçmış bazı yanlışlar düzeltildi.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 15x23

İlk Baskı Yılı : 2009

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.