Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Temel Denizcilik Bilgisi

Temel Denizcilik Bilgisi

Temel Denizcilik Bilgisi

Yayınevi :

Cinius - Başvuru Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051271910


Bu kitap deniz ve denizciliğe gönül verenler tarafından hazırlanmış, konuları herkes tarafından anlaşılabilecek sadelikte ve görsel öğelerle desteklenerek titizlikle yazılmıştır. Okuyucu bu kitapla temel gemicilik, seyir, denizde canlı kalabilme, denizde çatışmayı önleme, meteoroloji, deniz hukuku, gemi makineleri, ilk yardım ve denizde haberleşme gibi konularda genel bilgi sahibi olabilecektir. Kitap genel olarak denizcilik alanında akademik bir kaynak niteliğinde değil, daha çok amatör anlamda denizciliğe gönül vermiş veya farklı mesleklerden denizcilik alanına yeni adım atmış kişiler için hazırlanmıştır.



Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

Sayfa Sayısı : 224

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Gerçekten başarılı

Kitap gerçekten çok başarılı, kesinlikle denizcilere tavsiye ederim, her seviyede insana hitap ediyor, en karmaşık konular dahi oldukça başarılı anlatılmış.

24.06.2011

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız