Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789750251085

Gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 3. Baskısı yapılan bu kitap, çeşitli üniversitelerin lisans ve lisansüstü programlarında okutulan toplam kalite ile ilgili derslerde ana ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Ders kitabı olarak kullanılmasının yanı sıra kitap, toplam kalite konusunda bilgilenmek isteyen bireyler için de yararlı bir başucu kaynağıdır.

İkinci baskısında yeni bir bölüm eklenen ve daha görsel hale getirilen kitabın elinizdeki 3. Baskısına son yıllarda dünyada yaygın bir kalite uygulaması olarak kullanılan "Altı Sigma" ile ilgili yeni bir bölüm eklenmiştir. Bu anlamda, okuyucu açısından kitabın içeriği genişletilmiş, kullanımı daha cazip hale getirilmeye çalışılmıştır. Her bölüm başında, bölümdeki konular hakkında genel bir bakış açısı geliştirilmesini olanaklı kılacak bir tartışma sorusu, her bölümün sonunda bölümdeki konularla ilgili anahtar kelimeler, sorular ve sınıf içinde veya küçük gruplarla yapılabilecek etkinlikler yer almaktadır.

Kitapta toplam kalite çalışmalarında toplanan verilerin analiz edilmesini kolaylaştırmak amacıyla Microsoft Excel kullanımını adım adım öğreten bir bölüm de yer almaktadır.

 

Kitapta Bulunan Konu Başlıkları

Örgütler, Yönetim ve Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Nedir?

Toplam Kalitenin Öncüleri

Müşteri Beklentilerini Anlamak

Kurum Kültürü ve Kalite

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kalite

Takım Çalışması ve Kalite

Kalite ve Liderlik

Kalite ve Planlama

Kalite ve Maliyet İlişkisi

Kalite İyileştirme Araçları

Altısigma

Kalite Standartları

Değişim Yönetimi

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2009

Baskı Sayısı : 3. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız