Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 3 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 3 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

Turizm ve Otel İngilizcesi eğitim seti + 3 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Aynı Gün Teslimat
06 Ağustos (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat
08 Ağustos
Standart Teslimat
10 - 14 Ağustos
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 9759757935621

Turizm ve Otel İngilizcesi Eğitim Seti + 3 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu İçeriği
Turizm ve Otel İngilizcesi Kitabı
2 Audio (Seslendirme) CD
Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi) İnteraktif CD-ROM
Business Territory (Otel İngilizcesi) İnteraktif CD-ROM
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı
Çalışma Kılavuzu
3 Ay Online Turizm İngilizcesi kursu ilaveli


Turizm sektörü günümüzün en geçerli kariyer imkanlarının başında geliyor. İngilizce ise bu sektörün her branşında, çok başarılı bir kariyer ve daha yüksek kazanç için en önemli etken. Setimiz ve  Online Turizm İngilizcesi kursumuz bu konuda mükemmel bir imkan oluşturmaktadır.


Turizm ve Otel İngilizcesi Kitabı ve Audio (Seslendirme) CD’leri
Ekonomik ve sosyal ilerlemeyi ve turizmde sürdürülebilirliği başarmak için iyi yetişmiş personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kitabın amacı, İngilizce becerilerini sınıfta kullanılacak materyaller ve ders planları ile geliştirmek isteyen otel endüstrisi çalışanlarına temel İngilizce eğitimi sağlamaktır.


Derslerin çoğu işlevseldir ve otel endüstrisinde karşılaşılması muhtemel olan çeşitli işlevlerdeki çok kullanılan ifadeleri içerir. Öğrencilerin model olarak kullanacağı örnek konuşmalar da yer almaktadır. Ayrıca, dersler canlandırma aktiviteleri içerir; böylece öğrenciler çalışırken karşılaşmaları muhtemel olan durumlarda kullanacakları dilin pratiğini yapmış olurlar.


Her bir modülün konularının kapsamı içerisinde, öğrencilere dili kullanmak ve pratik yapmak için daha fazla imkan sağlamak amacıyla oyunlar, canlandırmalar ve diğer aktiviteler dahil edilmiştir. Kitabımıza paralel hazırlanmış olan, 2 adet Audi (seslendirme) CD’lerimizde çok çeşitli alıştırmalar yer almaktadır.


Setimizin Yardımcı Kitapları
İngilizce’de Tense’ler (Zamanlar) Kitabı
İngilizce’de zamanlar, Türkçe dilbilgisinde de olduğu gibi en önemli gramer konusudur. İngilizce zamanları iyi öğrenmek, gramer temelinizi oluşturur. Oluşan bu temel üzerinde İngilizce’yi öğrenmek kolaylaşır.


Kitabımızda, İngilizce’deki 12 zaman (tenses) konusu anlatılmaktadır. Konuları kolay anlayabilmeniz için İngilizce’de bulunan tüm zamanlar bir liste halinde verilmiştir. Geniş zaman konusundan başlayarak tüm İngilizce zamanlar, kalıpları ve kuralları ile birlikte açıklanmıştır. Örnek cümlelerle konuları daha iyi anlamak ve uygulama yapmak sağlanmaktadır.


İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu Kitabı
İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu kitabımız, İngilizce’yi öğrenmeye yeni başlayanlar veya belli bir seviyede konuşabilenler için rehber oluşturmak üzere hazırlanmıştır.


Bir miktar İngilizce bilen bir kişinin, herhangi bir amaçla yaptığı bir seyahatte veya Türkiye’de karşılaştığı bir yabancı ile konuşabilmesini sağlamak için, çeşitli yaşantılarda onun ihtiyacı olabilecek kalıp cümleler, bir sözlük havasında verilmektedir. Bu nedenle cümleler Türkçe düşünülmüş ve İngilizceye çevrilmiştir. Karşılaşabileceğiniz tüm yaşantı dilimlerindeki olası kalıp cümleler verilmeye çalışılmıştır. Cümle kalıplarında, önce Türkçe cümle altında, İngilizce cümle ve son satırda cümlenin okunuşu yer almaktadır. Böylece konu ile ilgili kalıp cümlenin kolaylıkla telaffuz edilebilmesi sağlanmaktadır.


İngilizce Karşılıklı Konuşmalar Kitabı
İngilizce  Karşılıklı Konuşmalar kitabımız, İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) İngilizce olarak verilmiş, altlarına da Türkçe karşılıkları yazılmıştır. İngilizce’yi ileri bir seviyede konuşmak için, önce kendi dilinde düşünüp onu İngilizce’ye çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan İngilizce cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Kitabımız bu konuda faydalı olmaktadır.


İnteraktif CD-ROM'lar 
İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.


Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.


Trumpcards (2.000 kelime öğrenimi) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
Trumpcards CD-ROM'u günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.


Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi) İnteraktif CD-ROM İçerik Açıklaması
Business Territory 2 interaktif CD-ROM’umuzda Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir. Otelin, resepsiyon, restaurant, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. CD-ROM'un içeriği, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır.


Online Turizm İngilizcesi kursu
Online turizm İngilizcesi kursumuz, özellikle otel, tatil köyü, restoran gibi iş sahalarında çalışanlar için özel olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır. Kursumuz, otel yöneticileri ya da diğer kademede görev yapanlar, konaklama uzmanları veya turistlere hizmet veren meslek gruplarında çalışanlar için mükemmel bir kurstur.
Ayrıca kursumuz, seyahat edenler için de uygundur. İngilizce eğitim konularımız, yurtdışında bir seyahat sırasında ihtiyaç olan en gerekli konuları içerdiğinden, turistik amaçlı gezi yapanlar için de çok yararlı bir programdır.


Online turizm İngilizce kursumuz 4 ana bölümden oluşmaktadır.
- At the hotel (Otelde genel konular)
- Introductions (Tanışma, tanıtım, takdim)
- Ordering food (Yemek sipariş vermek)
- Emergency (Acil durum konuları)


Eğitim konu başlıklarımız, sektörde gerekli olan en önemli içeriklerden oluşturulmuştur.
Online kursumuza 7/24 sınırsız olarak erişebilir ve çalışabilirsiniz.
İstediğiniz konudan eğitime başlayabilirsiniz.
Her konuda kelime öğrenme, okuma-okuduğu anlama ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.
Turizmde kullanılan en gerekli yaklaşık 1.000 İngilizce kelime öğretilmektedir.
İngiliz dil uzmanlarımız tarafından seslendirilen karşılıklı konuşmalar sayesinde doğru telaffuz öğretilmektedir.
100’lerce alıştırmalarla, öğretilen konuların kolay anlaşılması sağlanmaktadır.
Ayrıca İngilizce soru ve cevap kalıpları öğretilmekte ve böylece akıcı konuşma pratiği yapılması da sağlanmaktadır.
Her konunun sonunda genel test ile İngilizce başarı oranınız ölçülmektedir.
Yaptığınız tüm çalışmaların detaylı raporlarını, özet ve zaman çizelgesi sayfanızda görebileceksiniz.
Online turizm İngilizcesi kursumuzu tamamladığınızda, turizm sektöründe en çok kullanılan İngilizce cümle kalıplarını ve kelimeleri öğrenmiş olacaksınız. Bunlara ilaveten, genel İngilizceniz de çok daha iyi bir seviyeye ulaşacaktır.


(Tanıtım Bülteninden)


 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Ebat : 16 x 24

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.