Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Türkiye'de Uluslararası İlişkilerci Olmak
Türkiye'de Uluslararası İlişkilerci Olmak

Türkiye'de Uluslararası İlişkilerci Olmak

Yayınevi : Yeniyüzyıl
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055857301

Türkiye'de Uluslararası İlişkilerci Olmak Kitap Açıklaması


Tüm uluslararası ilişkilerciler Türkiye'yi kurtarma derdine düşüyor. Herkes Türkiye'yi kurtarırken de bir Suriye uzmanı ya da bir Güney Afrika uzmanı bulamıyorsunuz.
Beril Dedeoğlu

Dil, uluslararası ilişkiler eğitiminde 1 gibidir. Yani yanına koyduğunuz her 0'da değer kazanır. Eğer başında 1 yok ise, aldığınız eğitim 0 mertebesinde kalır.
Sedat Laçiner

Bu tür mesleklerin en büyük özelliği aynı anda hiçbir şey ve her şey olabilmenizdir.
Savaş Genç

Kavramsız, kuramsız, rastgele genel bilgilere dayalı dedikodularla oluşmuş bir bilgi dağarcığıyla uluslararası ilişkileri yorumlarsanız, herkesin yapabileceği bir iş yapmış olursunuz ve kimseye de kızmaya hakkınız olmaz.
Erol Kurubaş

Uluslararası ilişkileri, günümüzün ve geleceğimizin mesleği olarak görüyorum. Çünkü uluslararası ilişkiler uzmanları, olaylara daha geniş açıdan bakıyorlar.
Tayyar ArıSayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeniyüzyıl

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 1
Oldukça Faydalı

uluslararası ilişkiler okuyan fakat yeterince bölüm hakkında ve getirileri hakkında bilgi sahibi olmayanlar için ideal bir kitap. bu bölüm hakkında ufkunuzu genişletecek ve sizi yeni okumalara yönlendirebilecek bir kitap

10.12.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.