Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tut Elimi

Tut Elimi

Tut Elimi

Yayınevi :

Parodi Yayınları

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786055034016


Onu kurtarabilecek olan tek şey aşktı... geldi ve o en umutsuz anda kalbini kıskıvrak yakaladı. Weslyn'in Connecticut eyaletinde hayat olağan deviniminde akıp gitmektedir. Fakat Emma Thomas'ın tek isteği çevresi tarafından görünmez olmaktır. Onun tüm çabalarının sebebi, gördüğü zulmün eseri, vücudunda biriken yara izlerini gizleyerek hayatını her şey yolundaymış gibi göstermektir. Fakat Emma, bir gün Evan adında bir adamın çıkagelip tek günde hayatını değiştireceğini nereden bilebilirdi? Aşk ona, sırlarını açığa çıkarmak pahasına da olsa kabuklarından sıyrılma şansı tanıdı. Bir genç kızın hayatını değiştiren aşk hikâyesi, sessiz çığlıkları ve umuda pamuk ipliği ile tutunuşu:Tut Elimi 'Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir...' (Tammara Webber ) 'Ben böylesi etkileyici bir aşka daha önce şahit olmadım.' (Guardian) 'Her yürek burkan sahnede kanınız donacak, her öpücükte kalbiniz sımsıcak olacak.' (Cynthia Shepp)
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 490

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Parodi YayınlarıKapak Tasarımı : Anıl Zorba

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 490

Dil : Türkçe

Yorumlar 17

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Okuyun

Başta biraz acemilik göze batsa da hikaye kısa sürede sizi içine çekecektir. Aynı zamanda yazar her insanın kendinden bir parça bulabilecek bir roman yazmış. Dil yalın ve anlaşılır, boş zamanınız olursa mutlaka okuyun hoşunuza gideceğine eminim.

22.05.2016

Kelimeler...

Yazarın ilk kitabı olduğunu duymuştum. İlkler hep özeldir derler, bu da o özel eserlerden biri olsa gerek...Mükemmel bir duygu yoğunluğu; aşk, dram ve yürek burkan bir hayat hikayesi. Daha ilk kelimeden tutuveriyor elinizden. Sonra bırakmak ne mümkün... Tek solukta okunacak mükemmel bir eser ...

12.01.2016

Dokunaklı

Gerçekten kitapta yer alan ve yorumlarda okuduğunuz övgüleri hak eden bi eser. Eğer almayı düşünüyosanız kesinlikle öneriyorum. Beklentim düşüktü ama okudukça beni çok etkiledi. Mutlaka okuyun gerçekten dokunaklı ve 'saf' bir hikaye..

08.09.2015