Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tüy Gibi Hafif

Tüy Gibi Hafif

Tüy Gibi Hafif

Yayınevi :

Destek Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786054994748


Bugüne kadar kendini geliştirmek için onlarca kitap okudun, yöntemler denedin, bilenlere sordun. Amacın yaşamın sırrına ulaşmak, daha keyifli ve mutlu olmaktı. Ama okudukça, denedikçe, sordukça kafan daha çok karıştı.

Ben de senin geçtiğin yollardan geçtim, aynı süreçleri yaşadım, aynı kafa karışıklıkları arasında bunaldım. En sonunda herkesin söyleyip yazdıklarının ötesinde, daha güzel bir yaşama ulaşmanın yolunun şu iki sözden geçtiğini öğrendim:

"Bırakmayı öğrenmek ve kabul etmek."

Senelerdir yaşadığın olaylardan sana kalanları biriktirip, senden neleri götürdüklerinin farkında olmadan sırtında taşıyorsun cancağızım. Pişmanlıklar, korkular, affedilmemişlikler, ötelenmişliklerin sis perdesi arasında yolunu bulmaya çalışıyorsun.

Biliyorum herkes sana kendine eklediklerinle yüceleceğini öğretti. Ben ise bu ezberi bozuyorum. "Yücelmenin yolu hafiflemekten, bırakmayı öğrenmekten geçiyor."

Ne kadar çok yükünden kurtulursan, o kadar kolay yükselecek ve ulaştığın her yeni düzeyde yaşamının ne kadar kolaylaştığını göreceksin.

Sana balonundaki safraları atman için kolayca uygulayacağın yöntemleri ve senelerin bana kattığı tecrübelerden damıttığım önerilerimi yazdım dostum.

Hayatındaki yükleri atmaya ve balonunu en yükseklerdeki cennetine doğru uçurmaya hazır mısın?
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 171

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek YayınlarıYayın Yönetmeni : Ertürk Akşun
Kapak Tasarımı : İlknur Muştu

Yorumlar 3

Su gibi berrak ve akıcı

Dingin, berrak ve huzur dolu bir yaşam desteği. Kolay anlatımıyla sıkmadan kendinle yüzleşmeni sağlayacak bir kitap. Tavsiye ederim.

07.08.2014

Acil yardım paketi kıvamında bir harika

Uzun süredir hayatıma bu kadar katkısı olan bir kitap okumamıştım.. Özellikle meditasyonlar ve öneriler. Her gece yatmadan önce okunması gereken bir kitap. Teşekkürler.

07.08.2014

Tüy Gibi Hafif

Tüy Gibi Hafif

Tam da çağımıza uygun, hayatımızdan yüklerimizi atmamız için yazılmış, keyifle okunan bir kitap.

Yazarımız bu kitapla bize, hayatın bütünündeki bir parça olduğumuzu öğretirken aynı zamanda üzerimizdeki sıkıntıları da atmanın yollarını gösteriyor.

İnsan, zamanla ve yaşadıklarıyla hayatına pek çok yükü katar ve bu yük sürekli artar. İşte bu kitap, sırtınızdan bu yükleri atmaya yarayacak kesitleri ve meditasyonlarıyla sizde büyük bir değişim yaratabilir.
Son dönemlerde insanlarda görülen bunalımlı ruh haline reçete niyetine tavsiye edilebilecek bir kitap bu.

Özellikle yazarımızın sayfalar arasına serpiştirdiği sözler, hayatımıza çok şeyler katacak kadar değerli sözler. Hayatımıza düzenli olarak uygularsak yepyeni bir sayfa açabileceğimiz yöntemleriyle bu kitabın yeri diğer kişisel gelişim kitaplarından ayrılıyor.

Yazarın üslubuna değinecek olursak, adeta bizimle sohbet edercesine yazmış ve o içtenliği başından sonuna kadar hissedebiliyorsunuz.
Kısa sürede hayatımıza çok şeyler katacak ve bizi hayatın yüklerinden kurtarıp tüy gibi hafifleştirecek, yeni ve eşsiz bir kitap.

25.07.2014