Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


TYT-YKS Geometri Akıllı Soru Bankası Föyleri

TYT-YKS Geometri Akıllı Soru Bankası Föyleri

TYT-YKS Geometri Akıllı Soru Bankası Föyleri

Yazar: Kolektif
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059457149

Başarı İçin Şimdi Kuşanma Zamanı…


Sizlerin ve değerli kurumlarımızın yoğun talepleri doğrultusunda Soru Kalesi Yayınları olarak deneyimimizi üst düzey bir eğitim setinde buluşturduk. Birikim ve heyecanımızla; özel hazırladığımız sınavlara hazırlık setimizi, eğitimdeki teknolojik gelişmelerle uyumlu modern öğrenme argümanlarıyla birleştirerek konseptimizi tamamladık. Sınavlara hazırlık setlerimiz Bloom Taksonomisinin Bilişsel Öğrenme Modeline göre hazırlandı. Taksonomi, Yunanca taksis (düzenleme) ve nomos (yasa) sözcüklerinden türetilmiştir. Bilişsel öğrenme modeli; öncelikle her öğrencinin algı yapısının farklı olduğunu bilerek okul, kurs gibi toplu eğitim verilen yerlerde bu farklılığın olumsuz etkilerini en aza indirgemek ve bunu çocuk, aile, toplum için faydalı hale getirmek için geliştirilmiş bir modeldir. Bu modeli oluşturan temel şey; öğrencilerdeki algılama farklılıklarını kontrol altında tutarak öğrenimin niteliğinin kontrol edilebilmesidir. "Her öğrenci öğrenebilir." ilkesiyle hazırladığımız Akıllı Ders Anlatım Föylerimizi, Bloom'un Bilişsel Öğrenme Taksonomisindekine göre en basit öğrenme aşamasından en yoğun öğrenme aşamasına doğru altı kategoriden oluşturduk. Bilgi --> Kavrama -> Uygulama -> Analiz -> Değerlendirme -> Sentez.


Akıllı Soru Bankası Föylerimiz (ASF) her biri 40 dakika + 40 dakika yani 2 derste anlatılacak
ADF konularının müfredatını kapsayacak şekilde oluşturuldu. Bu çalışma, yıllarca dershanecilik ve sınavlara hazırlık programları yapmış akademik birimimizin iş birliğiyle hazırlandı. ASF'leri Bilişsel Öğrenme Modelinin 3 aşaması olan Uygulama - Analiz ve Sentez bölümlerine ayırdık. Birinci aşamayı basit ve kavramaya yönelik soruların yer aldığı Uygulama Testini, ikinci aşamayı orta ve sınava yönelik soruların yer aldığı Analiz Testini ve üçüncü aşamayı ise zorluk derecesi yüksek ve çeldirici kuvvetli soruların yer aldığı Sentez Testi ile tamamladık.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 


 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Ebat : 19 x 28

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.