Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Üniversitas

Üniversitas

Üniversitas

Öncesi, Üniversite ve Sonrası

Yazar: Ercan Turan
Yayınevi :

Crea Yayıncılık

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055882228


Bu kitap, üniversiteye hazırlananlar, üniversite öğrencileri ve üniversite mezunlarını kapsayacak şekilde hazırlandı. Kitap, seçkin bir üniversite mezunu olabilmek için neler yapılması gerektiğini anlatıyor. Bu nedenle içeriği üç bölümden oluşuyor:

1. Üniversite Öncesi Dönem: Bu bölüm, sizi üniversiteye en sağlıklı ve en akılcı şekilde hazırlama amacı taşıyor: Akademik alt yapınızı geliştirmeyi, psikolojik olarak üniversiteye hazırlamayı, başarınızı arttırmayı, doğru üniversite ve doğru bölüm tercihi yapmanızı sağlamayı hedefliyor.

2. Üniversite Dönemi: Bu bölüm, üniversiteyi her yönüyle değerlendirmenizi sağlamayı, her bir sınıfta neler yapmanız gerektiğini, lisans öğreniminiz sırasında doğru alanlarda nasıl uzmanlaşabileceğinizi göstermeyi amaçlıyor.

3. Üniversite Sonrası Dönem: Bu bölüm, uzmanlığın dezavantajlarını aşmanızı, bilimler arası bir üst bakış geliştirmenizi, böylece genel olarak hayata ve iş dünyasına hazır olmanızı sağlamayı amaçlıyor.

Bu kitap, ülkemizdeki üniversite adayları, üniversite öğrencileri ve mezunlarına yönelik danışmanlık kaynağı eksiğini doldurmayı hedefliyor.Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Crea Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 160

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız