Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Unsere Deutschstube A1-A2 Almanca Yardımcı Ders Kitabı-Türkçe Açıklamalı

Unsere Deutschstube A1-A2 Almanca Yardımcı Ders Kitabı-Türkçe Açıklamalı

Unsere Deutschstube A1-A2 Almanca Yardımcı Ders Kitabı-Türkçe Açıklamalı

Unsere Deutschstube A1-A2 Almanca Yardımcı Ders Kitabı-Türkçe Açıklamalı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Adem Güçer
Standart Teslimat
01 - 03 Şubat
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056594700

Kitabımızı Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından hazırlanan 24.08.2011 tarih ve 119 sayılı (Hazırlık,9,10,11,12. Sınıflar) İlkokullar, Ortaokullar Almanca dersi (2,3,4,5,6,7,8. Sınıflar) öğretim programları doğrultusunda temalar, dil yeterlik düzeyleri, içerik önerilerine ilişkin açıklamalar ve Atatürk ile ilgili konuları dikkate alarak hazırladık.

Dolayısıyla Bakanlık tarafından hazırlanan müfredata paralel bir şekilde bir yandan okullardaki derslere yardımcı olmak, anlaşılmayan konulara Türkçe açıklamalarla destek sunmakta diğer taraftan kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ile yeni başlayanlar için harika kolaylıklar içermektedir.

Ülkemizde genellikle öğrencilerimizin ortaokuldan itibaren İngilizce dersi görmelerini de göz önüne alarak birçok yerde İngilizce-Almanca ifadelere ve kalıplara yer verilmiş ve kitabın en son kısmına da üç dilde (Almanca – Türkçe – İngilizce) temel kelime hazinesinden pratik kelime öğrenme kartlarına yer verdik.
Bunlar kesilerek günlük hayatta kullanmalarına imkân verecek dizayn edilmiştir. Başlangıç seviyesinin üzerinde olanlar için ilave metinler ve dil bilgisi bölümü de bulunmaktadır.

Neredeyse Türkiye'de bir ilki oluşturan, her ünite içinde öğrenilen konularla ilgili tek başınıza, arkadaşınızla veya grup olarak oynayabileceğiniz oyunlar bu kitabın bir başka güzelliğidir. Bu oyunlar öğrenmenizi zevkli ve kolay hale getirecektir. Bu anlattıklarımız okuma ve dinleme parçalarıyla da zenginleştirilmiştir. Kısacası dil öğrenme becerilerinizi okuma, dinleme, yazma ve anlama şeklinde geliştirmeniz için gerekli dikkat gösterilmiştir.

Bütün bunlardan hareketle;

· Ders / Kurs kitabı veya kendi kendine Almanca öğrenmek amacıyla kullanmak,

· Okuldaki ders kitaplarına paralel konuları Türkçe açıklamalarıyla birlikte öğrenmek,

· Hem yeni başlayanlar A1 seviyesi hem de biraz ilerlemiş olanlar için A2 seviyelerine uygun konuları birlikte takip etmek imkânlarını bulabileceksiniz.

· Kitabınızda belirtilen linkte ise ayrıca oyunlar, kitabın alıştırma çözümleri, dilbilgisi açıklamaları, filimler gibi ilave bilgiye ulaşma imkânınız sağlanmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 264

Ebat : 19 x 27

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız