Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vampir Alacakaranlığı - İmha

Vampir Alacakaranlığı - İmha

Vampir Alacakaranlığı - İmha

Çevirmen: Arda Vardar
Yayınevi :

Mavi Ağaç

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759962746


BÜYÜK YANKI UYANDIRAN VAMPİR ALACAKARANLIĞI SERİSİ MAVİAĞAÇ'TA...

Jack gözlerini bir kez daha kırptı ve önündeki yazıya dikkatlice baktı. Evet, bir şey oluyordu! Kırmızı sıvalı duvarda çatlaklar oluşmaya başlamıştı. Bu çatlakları birbiri ardına beliren ince çizgiler takip etti.
Ve ardından Jack başka bir şeyin daha farkına vardı: duvardaki çatlaklardan kapkara bir duman sızıyordu. Karanlık gölgeler dalgalar halinde yazının arkasından yavaş yavaş bu tarafa süzülüyordu!
Jack diğer duvara da göz attı ve ardından diğerine. Gözbebekleri sekizgen odada etrafına bakarken büyük bir hızla hareket ediyordu.
Her bir duvar yavaşça fakat hiç aralıksız, o yoğun, kadifemsi siyahlıktaki gölge tarafından karanlıkla örtülüyordu. Kont Casimir Lampirska ve baronları geliyordu…
Ben, Jack ve Emily Polonya'nın altını üstüne getiren vampir salgınını ortadan kaldırmaya kararlıdır. Dört asır sonra mezarından çıkan korkunç Kont Lampirska'yı yok etmeleri gerekmektedir.

Arkadaşlar bu son maceradan sağ çıkabilecekler mi?
Tarihin karanlık köşelerinden çıkan bu güçler karşısında ayakta durabilecekler mi?Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mavi Ağaç

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız