Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası
YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Yazar: Kolektif
Yayınevi : DDY
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059836326

YGS-LYS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Kitap Açıklaması

Son yıllarda YGS ve LYS’de ayrı bir bölüm halinde sorulan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi soruları nedeniyle bu derse ön hazırlığın yapılması ayrı bir önem kazanmıştır. Daha çok yorum sorularından oluşan YGS ile bilgi ağırlıklı sorulardan oluşan LYS’ye yönelik farklı soru tiplerinden oluşan testler çözmenin gerekliliği ortaya çıkmıştır.

Ayrıca ÖSYM’nin test sorularıyla birlikte açık uçlu sorular sorması bu alanda zaten çok az olan kaynakların işlevselliğini yitirmesine neden olmuştur. DDY yayınları olarak, ÖSYM’nin son yaptığı değişiklikleri de içeren, Üniversiteye Hazırlık, YGS ve LYS Açık Uçlu Soru Bankası kaynak kitabını oluşturmaya karar verdik. Misyonu “2003 yılından beri sadece din dersi…” olan DDY Yayınları olarak yaklaşık altı aylık bir çalışma sonrasında “AÇIK UÇLU SORULARLA YGS-LYS SORU BANKASI” hazırlık kitabımızla huzurunuza çıktık. Amacımız, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden çıkacak olan tüm sorulara adayların doğru cevap vermesidir.

Varmak istediğimiz hedefin sınava girecek tüm adayların da hedefi olduğunun bilincindeyiz. Bunun nedenle 7 farklı öğrenme alanına yönelik sorulardan oluşan testler hazırladık. Farklı öğrenme alanlarının ağırlıklarına göre farklı sayıdaki testlerden olu- şan YGS-LYS Soru eBankası kitabımızın yararlı olacağına inanıyor, üniversiteye hazırlanan tüm adaylara başarılar diliyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Ebat : 17 x 24

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.