Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yalancı Aşk

Yalancı Aşk

Yalancı Aşk

Yazar: Tawna Fenske
Çevirmen: Kırca Alptekin
Yayınevi :

Nemesis Kitap

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055092351


Violet McGinn, anormallikten ve soyut şeylerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışan, mantıklı bir kadındır. Belki de bu yüzden kendine meslek olarak muhasebeciliği seçmiştir. Annesi ünlü bir medyumdur ve bir gün hastaneye yatırılır. Violet, annesinin işini bir süreliğine devralmak zorunda kalır ve hiç istemese de sahte medyumluk yapmaya başlar. Drew Watson, yakışıklı bir bar işletmecisidir.

Cumartesi geceleri barında çaldığı müzikler eşliğinde dans eden müşterileriyle ve arkadaşlarıyla mutludur. Chris Abbott ise her kadının hayalini kurduğu genç, yakışıklı, kibar ve başarılı bir doktordur. Violet birini seçmelidir. Kalbini mi yoksa mantığını mı dinlemelidir? Yolunu bulmaya çalışırken yapacağı bir hata, belki de üçünün kaderini toptan değiştirecektir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 287

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

Sayfa Sayısı : 287

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Tam Bir Romantik Komedi :)

Nemesis Kitap’tan çıkmış olan , Tawna Fenske’nin Yalancı Âşık kitabını , okuyup bitirmiş bulunmaktayım.
Öncelikle, kitabın çevirisi çok akıcıydı. Yazı puntosu tam istediğim gibiydi. Tabi arada tek tük yazım hataları vardı, ama bunu nazar boncuğu olarak görüyorum.
Kitabımız, tam bir romantik komedi ve film tadında. Kitapta; Violet adlı bir kadının, günün birinde annesinin bir olay sonucunda sakatlanması üzerine annesinin mesleğini kısa süreliğine devralması ki annesinin mesleği medyumluk. Violette’in asıl kendi mesleği ise muhasebecilik. Ama gelin görün ki annesinin hatırı için kısa süreliğine medyumluk yapmaya ikna oluyor. Ve asıl olaylar onun medyum olmasıyla başlıyor. Kızımız hiç medyumluktan anlamıyor ve başına  bir sürü iş açıyor, aslında acemi şansı da var kızımız da yok değil . :)
Medyumluk işini devralmasından sonra  bir adamla tanışıyor adı Drew. Drew de bar işletiyor. Aynı zaman da yakışıklı bir doktorumuz da var , adı Chris.  Violet bu iki adam arasında zaman zaman gelgitler yaşıyor, kalbini mi yoksa mantığını  mı seçmesi konusunda. Fakat en sonunda bir tanesinde karar kılıyor, tabiî ki de. Ama genede yaptığı ufak bir hata sonucu ilişkisi tehlikeye girebiliyor. Bakalım Violet , bu olaydan sıyrılabilecek mi ve aşkı bulabilecek mi ?
İşte bunların bütün cevabı, okurken yüzünüzde tebessüm oluşturacak, bu kitapta saklı. Okuyun, görün ;)
Şahsen ben çok beğendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ve Nemesis Kitap’a bu kitabı bizlerle buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. Bir puan verecek olursam da  on üzerinden dokuz puan veriyorum. Saygılarımla…

11.12.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız