Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yazılı İletişim ve Raporlama Teknikleri

Yazılı İletişim ve Raporlama Teknikleri

Yazılı İletişim ve Raporlama Teknikleri

Yazar: Altan Zekier
Yayınevi :

Edebiyatist

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058199620

Yazılı iletişimin önemi günden güne artarken, en başta büyük organizasyonların daha sonra da küçük kuruluşların çalışanlarının yazılı iletişim becerilerini geliştirmeleri zorunlu hale gelmiştir. Yazılı iletişim günümüzde hızlı ve  ekonomik olması, aynı zamanda verilen mesajın herkes tarafından objektif bir şekilde anlaşılması açısından çok önemli bir işleve sahiptir.

İletişimin temel malzemesi dildir. Ancak dil sadece bir iletişim aracı değildir. Aynı zamanda toplumların kültürlerini,  inançlarını, acılarını, umutlarını, düş kırıklıklarını, özlemlerini yani yaşanmışlıklarını da içerisinde barındırır.

Örgütler içinde yazılı iletişim pek çok amaçla kullanılmaktadır. Örgüt çalışanlarını bilgilendirmek, örgütün iç ve dış paydaşları arasında oluşan gelişmelerden tüm paydaşları haberdar etmek, örgütlerin hedeflerine ulaşmasında çalışanlarını motive etmek bu amaçların en başındadır.

Edebi yazışmalardan farklı olan iş yazışmalarını başarılı kılmanın en önemli iki yolundan biri yazılı iletişim ve rapor yazma teknikleri ile ilgili profesyonel bir eğitim almak diğer yolu ise konu hakkında yazılan  kaynak eserlerin rehberliğinden yararlanmaktır.

Yazılı iletişim ve rapor yazma teknikleri hakkında yazılan bu kitap yazışma, raporlaştırma ve iş yazışmaları becerisini geliştirme arzusu içinde olanlara yardımcı olması umuduyla yazılmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 380

Ebat : 13,5 x 21,5

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız