Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yazılmamış Tarihimiz - Seçmeler 3
Yazılmamış Tarihimiz - Seçmeler 3

Yazılmamış Tarihimiz - Seçmeler 3

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Cemal Kutay
Yayınevi : Aksoy Yayıncılık
Standart Teslimat
31 Temmuz - 05 Ağustos
* 50 TL üzeri bedava!
  • 50 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789753130516

Yazılmamış Tarihimiz - Seçmeler 3 Kitap Açıklaması


Ben, Cemal Kutay
Ülkenin kıdemli tarihçisiyim. Yetmiş yıl arasız emekle sizlere, yüz yetmiş sekiz kitap verdim. Bunların içinde imparatorluk, meşrutiyet ve cumhuriyet devirlerinin en hacimli tarihi olan yirmi ciltlik ve 12242 sayfalık "Türkiye İstiklal ve Hürriyet Mücadeleleri Tarihi" de var. İnanınız ki, şu elinizdeki küçük hacim "Yazılmamış Tarihimiz"i sunarken konu seçiminde çektiğim sıkıntıyı hiç yaşamadım. Mevzu sıkıntısı mı? Hayır! Aydınlatılmış tarihe kavuşmak için öğrenilmesi şart olan konuların yığın yığın olması...
Elinizdeki kitabın çok farklı zamanların birbiriyle ilgisi olmayan on iki konusu var. Bundan sonrakilerde de böyle olacak. Ama şuna inanınız ki, hiçbiri, açıklamayı hedefledikleri konuyu yarıda bırakmayacak. Bildiklerinizin en umduklarınızın karşısına çıkmış olsa da... Sade kendinizin değil, sizden sonrakilerin de aynı ibret ve merakla okuyacaklarına inandığım "Yazılmış Tarihimiz", Yüce Tanrı izin verirse ve de aile kitaplığınızda yer bulabilirse her ay aksamadan çıkacak.
Ciltler isteyen konuları dikkali, mutlak tarafsız, olabildiğince belgelerle sunabilmiş olmanın inancıyla...
Takdir sizindir.Sayfa Sayısı: 158

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aksoy Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.