Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yazınsal İletişim ve Halka İlişkiler

Yazınsal İletişim ve Halka İlişkiler

Yazınsal İletişim ve Halka İlişkiler

Yazar: Engin Berk
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786050001075


İmge'nin sözcükten öteye geçtiği ve hayatın içerisinde var olduğu durumları inceleyen bir deneme…


Yazınsal İletişim ve Halkla İlişkiler, kavramlar üzerinde oluşturulan bir çalışma. İletişim bilimleri, halkla ilişkiler ve edebiyat biliminin bir araya geldiğinde oluşturduğu ritmi inceleyen bir eser. Sözcüklerden hareketle, soyut durumlardan; somut eylemlere ilerleyen bir yol haritası. Çünkü ne söylediğiniz değil: neyi nasıl söylediğinizdir önemli olan!

Halkla İlişkiler uygulamalarına farklı bir soluk, farklı bir bakış açısı getiren kitap, halkla ilişkiler sürecini, bir imge olarak zihinde oluştuğu süreçten başlayarak ele alıyor. Metin çözümlemelerine bağlı araştırma yöntemleri, örnekleriyle ve hedef kitle bazlı olarak ele alınıyor. Çünkü bir seslenme olan halkla ilişkilerde asıl amaç, doğru kişilere, doğru zamanda, doğru kanal üzerinden seslenebilmeyi gerektirir.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2007


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 85

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeni İnsan Yayınevi

Sayfa Sayısı : 108

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız