Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yetenekten Lidere
Yetenekten Lidere

Yetenekten Lidere

Kurumsal Koçluk Hizmeti Satınalma Rehberi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Destek Yayınları
Standart Teslimat
28 Ocak - 02 Şubat
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059913102

Yetenekten Lidere Kitap Açıklaması


"Koçluk kavramına ilişkin çok değerli, bütünsel ve kapsayıcı bir çalışma... Gerek iş dünyası ve gerekse koçlar/mentorlar açısından çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor... Kurumsal koçluğun yol haritası... Kimin neyi, nasıl yapacağına ilişkin detaylı bir yaklaşım... Merak ve heyecanla okudum. Koçluk mesleğine yapmış olduğu katkılardan ötürü Sevgili Rıza'ya tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum."
- Naci Demiral (PCC) - Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) Başkan-

"Ülkemizde henüz çok genç bir yaklaşım olan koçluğun anlaşılması ve doğru konumlandırılması yönünde çok güzel bir kaynak. Özellikle İK profesyonelleri için, organizasyonlarında koçluk sürecinin yapılandırılması açısından son derece yol gösterici olacağına inanıyorum."
- Neslihan Sezer Hacıoğlu - Yıldız Holding Kurumsal Strateji Grup Müdürü / Profesyonel Koç -

"Koçluk ile ilgili hem koçlar hem danışanlar hem de koçluk hizmeti alan kurumlar için hazırlanmış referans niteliğinde, çok donanımlı ve güncel bir kaynak olmuş. Çok beğendim, elinize sağlık."
- Saynur Önen - Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Direktörü / TEGEP YK Başkanı -

"Bu kitapta yer alan bilgilerin ve yanıtlanan soruların, mesleğimize ve koçluk sürecini kurmak isteyen İnsan Kaynakları profesyonellerine çok değerli katkı sunacağına inanıyorum. Sevgili Dr. Rıza Kadılar'ın liderliği, sonuç üretme ve organize etme gücü ile bir araya gelen bu bilgileri, on yıldan beri sürdürdüğüm mesleğimde, her koçluk projesi görüşmesinde aktarmaya çalıştım ve şimdi bir bakışta ulaşabilecek hale gelmesinden dolayı mutluyum."
- Dilek Yıldırım Akgün - MCC- Executive & Team Coach , İLGİ Coaching -

"Bu kitap, hem kurumlardan hem de bireylerden koçluk talebinin hızla arttığı ülkemizde, bütünsel bir kaynak olarak önemli bir boşluğu dolduracak. Konuyla ilgilenen herkese bir rehber olarak bu kaynağı tavsiye etmekten mutluluk duyacağım. Gönülden tebrik ediyorum."
- Demet Uyar, PCC, Yönetici Koçu ve Eğitmen, Navitas -

"Koçluğun gittikçe yükselen bir meslek olarak geliştiği ülkemizde, bu mesleğe gönül vermiş kişilerin ve kurumların ihtiyacını karşılayacak, referans olacak bir kitap. Sevgili Rıza'ya bu değerli çalışma için teşekkür ediyorum ve yürekten kutluyorum."
- Ayşe Coral, ACC, ATC, Adler Central Europe, Genel Müdür -

"Koçluk konusunda zihinlerde sorulara cevap veren, bütün paydaşlara referans olacak başarılı bir çalışma."
- Gamze Acar Bayraktaroğlu, PCC, Kurucu- Yönetici Koçu- Eğitmen, Motiva -

"I'm delighted to see this important book published in Turkish. Buying coaching is an important and difficult decision for many professionals and organisations. If you have not spent years studying coaching, it can be very hard to understand the terminology, types of coaching and different organisations involved. This book provides a very valuable and clear overview of the profession, different types of coaching and what stakeholders need to know. It is highly useful and practical for those who want to buy coaching for their company and includes a good checklist of items to cover and questions you should ask coaches that you are planning to work with."
- Tim Bright, Partner, OneWorld Consulting -
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.