Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yol Malzemeleri ve Uygulamaları

Yol Malzemeleri ve Uygulamaları

Yol Malzemeleri ve Uygulamaları

Yazar: Argun Tunç
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789944772167


Bu kitap ulaşım yapılarında kullanılan agrega, bağlayıcılar (bitüm, çimento, vb.), bitümlü karışımlar, beton, zemin (toprak), geosentetik, gabyon, vd. malzemelerin özellikleri ile bunların çeşitli uygulamaları için gerekli dizayn ve yapım esaslarını kapsayan bir başvuru kaynağı olarak derlenmiştir.

Kitap, ulaşım mühendisliği eğitimi alan öğrenciler için teorik ve ulaşım mühendisliği konusunda çalışan mühendisler için hem teorik hem uygulamaya yönelik bilgileri kapsamaktadır. Ayrıca ele alınan tüm konularda kitabın hacmini artırmamak amacıyla fazla derinlemesine açıklamaya girilmeden kalitatif (nitel yani sözel) bilgilerden ziyade çok sayıda şekil, tablo ve benzeri görsel elemanlar ile kantitatif (nicel yani sayısal) anahtar bilgiler verilmiş ve az sayıda olsa da pratikte karşılaşılan basit çözümlü örneklerle konuların daha anlaşılır olmasına çalışılmıştır. 
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 840

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 840

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız