Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yorgun Yabancı Savaşçı

Yorgun Yabancı Savaşçı

Yorgun Yabancı Savaşçı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Ark Kitapları

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059348010


Güneş altunî ışıklarını sermiş, rüzgâr nefesini tutmuş, kâinatın bütün anilmerkez ve ilelmerkez kuvvetleri ecelin tahakkuku için Şerif'in aleyhine icma etmişti. Anası onu doğurduğundan beri en kötü günüydü.

Anası onu bugün için mi doğurmuştu? Ben bunun için mi doğmuştum? Zülfikâr'ı imal eden Rus, bunun için mi Komünist mualliminden matematik öğrenmişti? Şu tombalak rehberimin Rus işgalinden kaçan babası, oğlu beni buraya getirebilsin diye mi yirmi küsur sene evvel Veziristan'da meskûn olmuştu? Ben, sekiz yaşındayken o tilkiyi bugün iyi bir atış yapabileyim diye mi vurabilmiştim? Şerif, bugün burada bir mermi tarafından delinsin diye mi göğsünü küfre açmıştı?..

"Şu an Almanya'da bir fabrikada bir işçi kadın, üzerinde benim adımın yazdığı bir mermiyi hazırlıyor. O benim mermim, üzerindeki seri numarası bana ait." Şerif'in mermisi Rusya'da bir fabrikada bir işçi kadın tarafından hazırlanmıştı, bu onun mermisiydi, üzerindeki seri numara ona aitti.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ark Kitapları

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız