Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Zaman Haritası

Zaman Haritası

Zaman Haritası

Yayınevi :

Koridor Yayıncılık - Roman Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054629220


Kırık bir kalbi iyileştirmek için zamanı tersine çevirir miydiniz?

Her şeyden çok sevdiğiniz insanın öldürüldüğünü bilseydiniz ve intihardan önceki tek seçeneğiniz zamanı tersine çevirip bu cinayeti önlemek olsaydı, dünyanın akışını değiştirme pahasına bunu yapar mıydınız?

Veya yaşadığınız zamandan çok sıkılıyor olsaydınız ve bir başka zamanda ve boyutta aşık olma ihtimaliniz olduğunu öğrenseydiniz, bu zamana gider miydiniz?

Ya da bir dedektif olsaydınız ve gelecekten gelen birinin sizin zamanınızda işlenen cinayetlerden sorumlu olduğunu öğrenseydiniz, onu tutuklamak üzere geleceğe gider miydiniz?

Zaman dokusundaki parçalanmalarla başınızın döndüğünü hissedecek, kendinizi alternatif dünyalar ve olasılıklar girdabında bulacaksınız. Şaşırtmacalarla dolu, tarihin yazılmış ve yazılmamış sayfaları arasında kaybolmanızı sağlayacak, aşk ve gerilimin sarmaşık gibi birbirine dolandığı, mantığınızın sınırlarını zorlayacak benzersiz bir başyapıt.

Eleştirmenler tarafından çağımızın en özgün ve geleceği en parlak yazarlarından biri olarak gösterilen Félix J. Palma kitaplarıyla yüzden fazla ödüle layık görülmüştür. Zaman Haritası otuzdan fazla ülkede yayınlanmış ve ona yüksek prestijli Ateneo de Sevila XL Ödülü'nü getirmiştir.

"Baştan sona bir mucize...Bir başyapıt."
Que Leer

"Hem şaşırtıcı hem olağanüstü. Hem büyüleyici hem de dahiyane. Felix J. Palma yalnızca güzel bir kitap yazmakla kalmamış aynı zamanda mantık sınırlarını zorlayan bir konuda eşsiz yeteneğini gözler önüne sermiş."
M.J. Rose

"Çağının ötesinde bir okuma zevki sunuyor."
The Washington Post

"Bu harika yolculuğa çıkanlar... ödüllendirileceksiniz."
Booklist

"Felix Palma kurgu yaratmada benzeri görülmemiş bir yeteneğe sahip."
Kirkus Reviews

"Merak uyandırıcı bir gerilim."
Publishers WeeklySayfa Sayısı: 532

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

Güzeldi

Kitap çok güzel başladı, başlangıçtan sonra bir bölümde çok sıkıldım, bazı konular çok uzatılmıştı bence. Ancak konuya tekrar girişle birlikte aynı heyecanı tekrar yakaladım. Özellikle kitabın son sayfalarını çok beğendim. Alınmaya ve okunmaya değer bir kitap diye düşünüyorum.

10.09.2014

Muazzam bir kurgu

Kitabı çok beğendim. Yazarın üslubu çok akıcı, kurgu muhteşem. Birbirinin içine geçmiş hikayeleri okurken başınız dönüyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Son sayfasına kadar çok keyif aldım.

03.09.2014

beyenmedim

Cok beğenmedim özellikle son 100 sayfası çok gereksiz yazar neden kendini anlatır bilmem. okunası çok daha başka kitaplar varken vakit kaybı bence.

20.07.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız