Yasmin Levy 

Kampanya, başlangıç tarihi olan 20 Nisan'dan 5 Mayıs 2016 gün sonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan "Yasmin Levy Konseri" indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya 05 Mayıs 2016 tarihinde Zorlu PSM'de gerçekleşecek olan etkinlik için geçerlidir. Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 4 kişilik bilet alımında %10 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 4 bilet alınabilir. www.biletix.com adresinde %10 indirimden faydalanabilmek için LEVY yazıp 7276'ya kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir. 7276'ya gönderilen SMS'ten sonra eğer SMS gönderilen ilgili GSM numarası ile daha önce Paro'da aktivasyon yapılmışsa, indirim şifresi tek kullanımlık olacak şekilde gönderilecektir. Aktivasyonu olmayan GSM numaraları kullanıcılarının D&R mağazalarındaki broşürlerden bilgi alarak veya https://www.paro.com.tr/ adresinden ilgili GSM numarası ile aktivasyon yapılması gerekmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satınalma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İndirim şifresinin gönderildiği SMS'in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında maksimum 500 adet bilet %10 indirimli olarak satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. İstanbul Entertainment Group (IEG), kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

***


Sara Baras


Kampanya, başlangıç tarihi olan 20 Nisan'dan 7 Mayıs 2016 gün sonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan "Sara Baras Gösterisi" indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya 07 Mayıs 2016 tarihinde Zorlu PSM'de gerçekleşecek olan etkinlik için geçerlidir. Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 4 kişilik bilet alımında %10 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 4 bilet alınabilir. www.biletix.com adresinde %10 indirimden faydalanabilmek için BARAS yazıp 7276'ya kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir. 7276'ya gönderilen SMS'ten sonra eğer SMS gönderilen ilgili GSM numarası ile daha önce Paro'da aktivasyon yapılmışsa, indirim şifresi tek kullanımlık olacak şekilde gönderilecektir. Aktivasyonu olmayan GSM numaraları kullanıcılarının D&R mağazalarındaki broşürlerden bilgi alarak veya https://www.paro.com.tr/ adresinden ilgili GSM numarası ile aktivasyon yapılması gerekmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satınalma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İndirim şifresinin gönderildiği SMS'in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında maksimum 500 adet bilet %10 indirimli olarak satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. İstanbul Entertainment Group (IEG), kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.