Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


LEE ALEX  / D&R KAMPANYA METNİ 

 

Kampanya, başlangıç tarihi olan 16 Ocak’tan 4 Şubat 2018 gün sonuna kadar www.biletix.com İnternet adresinden alınacak olan “LEE ALEX” gösterisine indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya Trump Towers’da gerçekleşecek 6 gösteri için geçerlidir. Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 9 kişilik bilet alımında %20 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 9 bilet alınabilir. www.biletix.com adresinde %20 indirimden faydalanabilmek için DR ALEX yazıp 5564’e kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satınalma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İndirim şifresinin gönderildiği SMS’in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında maksimum 1000 adet bilet %20 indirimli olarak satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 

 

Mağazalar: İstinye Park, Kanyon, Cevahir, Nişantaşı, Akasya / Acıbadem, Caddebostan, Emaar Square, Akmerkez, Trump Towers, Zorlu, Etiler, Beyoğlu, Aqua Florya, Marmara Park, Forum İstanbul.
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız