Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


LEGO – D&R KAMPANYASI15 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında D&R mağazaları ve www.dr.com.tr 'den alacağın LEGO Technic setini yapıp #DRveLegoTechnic  hashtagiyle Instagram’da paylaş ve @dr_dunyasi hesabını etiketleyerek en güzel fotoğrafı paylaşan 10 kişiden 1’i ol, eşi benzeri görülmemiş dijital eğlence merkezi olan ‘’The Game’’e çift kişilik davetiye kazanma şansını yakala. Biletler 1 gün ve 3 saat için geçerli olacaktır.*LEGO’da yetkili jüriler tarafından kazananlar belirlenecek ve sonuçlar kampanya bitiminden 1 ay sonra dr_dünyası instagram hesabından açıklanacaktır.  Kazanan isimlerle Instagram üzerinden iletişime geçilip davetiye teslimatıyla ilgili bilgilendirilecekler.

* İşbu kampanya 15 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında D&R mağazalarından alınan LEGO Technic setlerinden oluşan alışveriş için geçerlidir.

* Kampanya stoklarla ve kampanyaya katılım gösteren mağazalarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tüketici Hakları Mevzuatı Hükümleri saklı kalmak kaydıyla LEGO kampanya ve ödül değişikliği yapma hakkını saklı tutar. 


LEGO TECHNIC ALIŞVERİŞİ İÇİN TIKLA!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız