Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Biography

Biography

Biography

Sanatçı: Lisa Stansfield
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 743219847898


Lisa Stansfield, tüm İngiliz kadın şarkıcılar arasında on beş yıl boyunca zirvede kalmayı başaran nadir sanatçılardan. Yıllarca nefes kesen sesiyle sevenlerine ulaşan Stansfield, bugüne kadar dünya çapında on üç milyon kopya albüm satışına imza attı.
Hayatımızın fon müziği haline gelen şarkılarıyla sayısız ödül kazanan sanatçı pek çok Brit, Ivor Novello ödülü ve bir de Grammy adaylığı sahibi. En büyük hit'lerini bir araya getirerek hazırladığı ilk best of albümü olan "Biography"deki şarkıları ardı ardına dinlediğimizde onun hayatımıza nasıl nüfuz ettiğini açıkça görüyoruz.
Barry White ve Marvin Gaye, Diana Ross ve The Supremes dinleyerek büyüyen Lisa Stansfield on dört yaşında katıldığı bir yetenek yarışmasıyla müzik dünyasına adım atmar. Daha sonra okul arkadaşları Andy Morris ve Ian Devaney ile birlikte Blue Zone grubunu kurar. Bu grupta yaptığı çalışmalarla müzikal yeteneklerini sergileyen ve dikkatleri üzerinde toplayan güzel sanatçı, Andy ve Ian ile müzisyen, besteci ve prodüktör olarak çalışma kararı alır ve kariyerine solo olarak devam eder.
On yedi parçadan oluşan albümde "This Is The Right Time", "Time To Make You Mine", "Little Bit Of Heaven" gibi sanatçının kendisine ait dokuz parça yer alıyor. Ayrıca Stansfield'in George Michael ve Queen'le birlikte seslendirdiği orijinal bir Queen şarkısı olan "These Are The Days Of Our Lives" ve yıllarca dillerden düşmeyen bir Barry White şarkısı olan "Never, Never Gonna Give You Up" da "Biograhy"de yer alan parçalar arasında.
Albüm kartonetinde sanatçının seslendirdiği tüm parçalarla ilgili hislerini, anılarını anlatan kısa notlar da var.


Albüm İçeriği

1.People Hold On
2.This Is The Right Time
3.This Is The Right Time - US Version
4.All Around The World
5.Live Together
6.Change
7.All Woman
8.Time To Make You Mine
9.Set Your Loving Free
10.Someday (I'm Coming Back)
11.Down In The Depths
12.In All The Right Places
13.So Natural
14.Little Bit Of Heaven
15.These Are The Days Of Our Lives - From Freddie Mercury Tribute Concert
16.The Real Thing
17.Never, Never Gonna Give You Up
18.Let's Just Call It Love
19.It's Got To Be Real
20.All Around The World - Live
21.All Around The World
22.Change - US Version
23.What Did I Do To You? - Live
24.A Little More Love - Live
25.Change - Live
26.People Hold On - Live
27.Suzanne - Live


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız