Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Evvel Zaman Içinden

Evvel Zaman Içinden

Evvel Zaman Içinden

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8680512940128


NÂLÂN TOKYÜREK, bestesi ve sözü Adnan Ergil'e ait olan BÖYLE AYRILIK OLMAZ adlı eseri seslendirdi. Eserin düzenlemesi Eflâtun'a ait. OLCAY, sözü Erol Özdamar'a, bestesi ve düzenlemesi Olcay Bağrıyanık ve Altay Ekren'e ait olan, ÂLEM DUYSUN adlı eseri icra etti. Eserin mix'i de Olcay Bağrıyanık'a ait. SELEN SERVİ, bestesi ve sözü Adnan Ergil'e ait olan SON PERDE adlı eseri yorumladı.

Eserin düzenlemesini Cüneyt Yamaner yaptı. FATİH ERKOÇ, bestesi Mahmut Oğul'a, sözü Ayşe Birgül Yılmaz ve Mahmut Oğul'a ait olan BİZ AYRILAMAYIZ adlı klasikleşmiş eserin iki ayrı versiyonunu yorumladı; eserin caz versiyonunun düzenlemesi ve mix'i de Fatih Erkoç'a ait. Pop versiyonunun düzenlemesini ise Eflâtun yaptı. EFLÂTUN, sözü ve müziği İlhan Şeşen'e ait olan SEN BENİM ŞARKILARIMSIN adlı eseri, Özlem Gürsoy Özdemir'in düzenlemesiyle icra etti. PINAR ÇUBUKÇU, bestesi ve düzenlemesi Ulaş Önal'a, sözü Gökhan Şahin'e ait olan KÖRDÜĞÜM adlı eseri seslendirdi. SERDAR ÇOKUSLU, bestesi, sözü ve düzenlemesi kendisine ait olan DÜN GİBİ adlı eserini icra etti. Eserin mix'i Volkan Konya tarafından yapıldı.

İSMET ARICI, bestesi, sözü ve düzenlemesi kendisine ait olan İSYANBUL adlı eseriyle albümde yer aldı. Eserin mix'i Arıkan Sırakaya'ya ait. SONER, bestesi Soner Turan, sözü Erdi Turan ve Soner Turan'a ait olan KAHVERENGİ GÖZLÜ KIZ adlı eseri seslendirdi. Eserin düzenlemesini Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz birlikte yaptılar. Eserin mix'i de Engin Özyılmaz tarafından gerçekleştirildi. CEM KISMET (PİLLİ BEBEK), bestesi, sözü ve düzenlemesi kendisine ait olan KIZIM adlı eseri ile albümde yer adlı. Eserin mix'i Umut İsan'a ait. ETHEM ADNAN ERGİL, bestesi ve sözü anonim olan SARI GELİN adlı eseri, kendi düzenlemesiyle enstrumantal olarak icra etti. Eserin mix'i de Adnan Ergil tarafından yapıldı.

İDİL ÇAĞATAY, bestesi, sözü ve düzenlemesi kendisine ait olan KIRMIZI adlı eserini seslendirdi. Eserin mix'i Engin Özyılmaz tarafından yapıldı. İLHAN ŞEŞEN, bestesi ve sözü kendisine ait olan HAYALLERİMİ BIRAK adlı eserini icra etti. Eserin düzenlemesi Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz'a ait. Eserin mix'i de Engin Özyılmaz tarafından gerçekleştirildi.

SELEN BAĞCI, bestesi ve sözü Ayhan Çakar'a ait olan KARA ÇİÇEĞİM adlı eseri yorumladı. Eserin düzenlemesini Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz yaptılar. Eserin mix'i de Engin Özyılmaz'a ait. TUNA ORHAN, bestesi ve sözü kendisine ait olan, düzenlemesini Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz'ın yaptığı YANA YAKILA adlı eserini seslendirdi.


Albüm İçeriği

1.Böyle Ayrılık Olmaz - Nalan Tokyürek
2.Alem Duysun - Olcay
3.Son Perde - Selen Servi
4.Biz Ayrılamayız (Caz Versiyon) - Fatih Erkoç
5.Sen Benim Şarkılarımsın - Eflatun
6.Kördüğüm - Pınar Çubukçu
7.Dün Gibi - Serdar Çokuslu
8.İsyanbul - İsmet Arıcı
9.Kahverengi Gözlü Kız - Soner
10.Kızım - Cem Kısmet - Pilli Bebek
11.Sarı Gelin (Enstrumantal) - Ethem Adnan Ergil
12.Kırmızı - İdil Çağatay
13.Hayallerimi Bırak - İlhan Şeşen
14.Kara Çiçeğim - Selen Bağcı
15.Yana Yakıla - Tuna Orhan
16.Biz Ayrılamayız (Pop Versiyon) - Fatih Erkoç


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız