Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fusion Monster

Fusion Monster

Fusion Monster

Sanatçı: Arkın Allen
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8694999200033


"Fusion Monster"da müzikal kişiliğini gerçeğe en yakın ifade eden Arkın Allen, doğuya özgü ses, ritim ve enstrümanları yanına alarak dijital ve elektronik seslerle bütünleştiriyor. Elektronik ve geleneksel sound'ların armoni içinde bir araya geldiği çalışmada, iki uç arasındaki zıtlıklar yok oluyor ve"evrensel bir lisan" doğuyor.

Albümde klarnette geleceğin yıldızlarından olacağına kesin gözüyle bakılan daha 14 yaşındaki Aykut Söğütoğlu'nun yanı sıra basta Ali Sural, vokal ve trompette de Cana Çankaya konuk olarak yer alıyorlar. Albümün son parçası "Yemliha" ise dinleyicinin Allen'ın sevgili keşfi "Main Project" ile ilk tanışması. "Onbeşli" isimli anonim türkünün çok farklı bir versiyonunun yer aldığı "Yemliha" haricinde albümde yer alan tüm parçaların bestesi Arkın Allen'a ait.

Farklı kültürlere has müziklerin samimiyetle arıtılıp damıtılarak yaratıldığı "Fusion Monster"daki şarkı isimleri "Yedi uyurlar"dan esinlenerek uyku halindeki ve henüz kendini kavrayan "ben"leri anlatıyor.


Albüm İçeriği

1.Kıtmir
2.Debernuş
3.Şazenuş
4.Kefeştetayyuş
5.Mernuş
6.Mekseline
7.Meslina
8.Yemliha

CD:

Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız