Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Heartbeat"Kodo 25.Anniversary"

Heartbeat"Kodo 25.Anniversary"

Heartbeat"Kodo 25.Anniversary"

Grup: Kodo
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 886972259222


Taiko adı verilen geleneksel japon savaş davullarını çalarak dünyaca ün kazanan KODO grubunun, 25 yılı aşkın serüvenini özetleyen (kalp atışı anlamına gelen) "HEARTBEAT" albümünde grubun en beğenilen 14 parçası yer alıyor.
KODO'nun kullandığı bu geleneksel davullar, eskiden japon askerlerine savaşlarda moral vermek ve iletişim kurmak için kullanılırmış. Çalması yetenek gerektirdiği kadar fiziksel güç de gerektiren Kodo'nun müziği yalnızca kulağa hitap etmiyor, yarattığı titreşimlerle müziğin tam anlamıyla hissedilmesini de sağlıyor. "Taiko" davulları şimdi ise KODO eşliğinde Japon kültürünü dünyaya tanıtmak için kullanılıyorlar.
Bu efsanevi müzik aletinin ününü dört bir yana salmayı başarmış Japonya'nın dünyaca ünlü grubu KODO, ve 25. yıllık kariyeri boyunca 43 ülke gezmiş ve toplamda 2900 performans sergilemiş. Ayrıca 2000 yılı İzmit depremi sonrasında da İstanbul ve Ankara'da destek konserleri vermişti.


Albüm İçeriği

1.Lion
2.Irodori
3.Zoko
4.Ibuki
5.Shake
6.Miyake
7.Kyosui (O Daiko)
8.Yatai Bayashi
9.Berimbau Jam
10.Strobe's Nanafushi
11.Floor
12.Biei
13.Chonlima
14.Kuyurage


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.