Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Karizma

Karizma

Karizma

Sanatçı: Mustafa Sandal
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697415712837


Ateş Edip 'Karizma' Yapacak!
Musti, 'Karizma'sıyla Geri Döndü!..
Sandal, 12 şarkıdan oluşan albümde beş farklı aranjörle çalıştı. Britney Spears, Jennifer Lopez, Sting ve 50 Cent'in birçok şarkısının aranjesini yapan Bojan Dugic, Sandal'ın 'Ateş Et ve Unut' ile 'Karizma' adlı şarkılarının düzenlemelerine imzasını attı.
'Baba olarak çıkardığım ilk albüm olan Karizma benim için milat olacak' diyen ünlü sanatçının albümü, oğlu Yaman'ın kahkahalarıyla başlıyor. Emina Sandal ise, bir şarkıda eşine vokal yaptı. 'Karizma'nın kapağı, Türkiye'de ilk kez HDR fotoğraf tekniğiyle oluşturulan kartonet olma özelliğine sahip. Mustafa Sandal, “Hiç bu kadar iddialı konuşmamıştım ama Karizma'nın 2009 yılının albümü olacağından eminim. Ateş Et ve Unut ise, tıpkı İsyankar gibi Türk pop müziğine yön verecek şarkılar arasına girecek. Albümde hem batıyı yakaladık, hem de Türk ve Arap ezgileriyle insanların ruhlarına dokunduk” dedi. Sandal'ın 'Karzima'sında, Ayman Bahgat ve Amr Moustafa gibi ünlü Arap müzisyenlerin besteleri de yer alıyor.

Albümün ilk klibi; sözü Mustafa Sandal'a, müziği Mustafa Sandal ve Bojan Dugic'e ait olan 'Ateş Et ve Unut' adlı şarkıya çekilecek. 'Ateş Et ve Unut', farklı alt yapısı ve sıradışı sözleriyle dikkat çekiyor. Bu şarkı, Dugic'in Jennifer Lopez'e vermekten vazgeçip Musti'nin albümüne dahil ettiği şarkının 'bif melodilerini' de içinde bulunduruyor. Lopez'e kısmet olmayan diğer şarkı ise 'Karizma' oldu. Albümün ismi son anda değiştirildi! Mustafa Sandal, albümünün isminin baş harflerini A.Y.S. olarak açıklamıştı. Sandal, 'AYS' adında sahte albümlerin çıkması ve sözkonusu albümün internette 380 Bin kişi tarafından download edilmesi üzerine isim değişikliği yapmak zorunda kaldı. Musti, böylelikle 'Alışkanlık Yapmadığı Sürece' ismi yerine 'Karizma'yı kullandı.


Albüm İçeriği

1.Karizma
2.Demo
3.En Büyük Hikaye
4.Ateş Et Ve Unut
5.Sörf
6.Deli Yangın
7.Çocuksun
8.Adı İntikamdı
9.Var Mısın Yok Musun - ft. Elif Kaya
10.Tash
11.Bin Parça
12.Alışkanlık Yapmadığı Sürece

CD:

Disk Sayısı: 1

Yorumlar 1

bu yazın albümü

şıkır şıkır derler ya öyle bir albüm.
karizma,demo kesinlikle harika...
mutlaka edinin!

10.07.2009

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız