Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kayip Zamanlara Yolculuk

Kayip Zamanlara Yolculuk

Kayip Zamanlara Yolculuk

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8694989000391

Albüm İçeriği

1.Bazen
2.Yalnızım
3.Kaybedersen
4.Ruh Evi
5.Geçmiş Zaman
6.Kendinden Kaçma
7.Nereye Kadar
8.Merdiven
9.Dönme
10.Yok Olmaz
11.Sorun Var
12.Sonbahar
13.Kontenjan
14.Dünya Yalan Söyler
15.Benimle Kal


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 3

Tam isabet

Albüm tam bayram tatili arefesinde elime ulaştı ve çok zevkli bir tatil geçirmeme sebep oldu. beklediğimin çok üstünde bir müzikalite ve ustalık! tebrikler inşallah hakettiği ilgiyi görür.

21.10.2013

İlk İzlenimim

Rock ve gitar müziğiyle yakından ilgilenen birçok müziksevere "Memlekette neler varmış!" dedirtecek enfes doyuruculukta, tüketilmesi zaman alacak dop dolu bir albüm. Müzik piyasamıza, ses, enstruman, aranje ve beste alanlarının her birinde çok iddialı bir isim kazandıran bu albümde şimdilik favorilerim: Bâzen, Yalnızım, Geçmiş Zaman, Nereye Kadar, Yok Olmaz, Kontenjan, Dünya Yalan Söyler.

21.10.2013

İlk İzlenimlerim

Bugünün akşam üzeri nihâyet elime ulaştı CD, defâlarca dinledim. Müzik piyasasına ses, gitar, aranje ve beste dallarının her birinde ayrı ayrı çok iddiâlı bir isim katıldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Albüm, piyasadki cover ağırlıklı ve az emek ürünü olan çalışmaların çokluğuna meydan okurcasına tamâmının söz, beste ve düzenlemesi sanatçının kendisine âit olan 15 birbirinden güzel parçadan oluşan, ödediğiniz 2 paket sigara parasının karşılığını fazlasıyla veren bir müzik ziyâfeti. Gitar müziğiyle yakından ilgilenen bir çok kişiye "Neler varmış aga!" dedirteceğinden hiç şüphem yok. Her biri ayrı ve özgün bir lezzet olan 15 parça içerisinde benim zevkime göre biraz daha sivrilen favorilerim diyebileceğim parçalar: Bazen, Yalnızım, Geçmiş Zaman, Nereye Kadar, Kontenjan & Dünya Yalan Söyler. Özellikle Yalnızım ve Geçmiş Zaman bütün müzikseverler tarafından duyulmayı fazlasıyla hakediyor.

12.10.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız