Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Labirent Tutkusu

Labirent Tutkusu

Labirent Tutkusu

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697441641637


"Koridorlar" ve "Avangart" olmak üzere iki bölümden oluşan albüm müzik marketlerde 2 CD halinde satışa sunulacak. Prodüktörlüğü ve mastering işlemleri StBeats (Savaş Tancuay) tarafından yapılan albümün altyapılarında, Ömer Oral, Cansın Karaoğuz ve La Diyez'in de katkıları bulunuyor. Albümün fotoğraf çekimleri ve grafik tasarımları ise Emrah Akman tarafından yapıldı.

2 CD'den oluşan "Labirent Tutkusu" albümünün 1. Cd'si olan "Koridorlar", Abluka Alarm grubuna ait şarkılardan oluşuyor. Bu CD'deki genel sound'un klasik Abluka Alarm tarzından biraz daha ileri taşınmış olduğunu ve şarkılardaki politik protest dozun seviyesinin daha çok arttırıldığını söyleyebiliriz.

"Avangart" adını verdikleri 2 CD'de ise gruba Allame, Kayra, Makale, Anıl Piyancı, Kamufle, Grogi, Emrah Karakuyu, La Diyez ve Müebbet gibi Türk Rap müziğinin önemli isimleri eşlik ediyor.

Abluka Alarm, "Labirent Tutkusu" albümü için ; "Salak Oğlan" "Duyan Yok", "Bir Mum Yak" ve "Bitmedi Gitti Sorunlar" adlı şarkılara çekilen 4 ayrı video klibin hazırlıkları tamamlandı. Video klipler albüm çıkışı ile birlikte yayınlanmaya başlayacak.

DİSK 1

1. Intro
2. Gölge Değil Güneşiz
3. Bir Mum Yak
4. Fay Hattı
5. Misilleme
6. Duyan Yok
7. Onlar Nerede
8. Bitmedi Gitti Sorunlar
9. Elzem
10. Felsefemiz Budur
11. İnsan
12. Maneviyat Sapanı
13. Misilleme (StBeats Remix)

DİSK 2

1. Hiphop Nation
2. Ring feat. Allame
3. Değişmez Hakikat feat. Kayra
4. Sakin Ol feat. Makale
5. 3 Adam feat. Anıl Piyancı
6. Salak Oğlan feat. Kamufle
7. Derdin Ne feat. Grogi & Emrah Karakuyu
8. Işığı Goren Yok feat. La Diyez
9. Boşver feat. Müebbet
10. Kavram
11. Abluka Alarm Anadolu Breaking (Enstrümental)Disk Sayısı: 2

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız